فهرست
این بار چه کسی نام «رنار» را مطرح کرد؟
این بار چه کسی نام «رنار» را مطرح کرد؟

این بار چه کسی نام «رنار» را مطرح کرد؟

آی اسپورت – تنها چند روز دیگر تا عید نوروز باقی مانده است و مهدی تاج در برنامه اختیاریه گفته بود مربی خارجی بعدی تیم‌ملی را تا قبل از عید می‌آورد. دو روز قبل مازیار ناظمی عکسی از تاج گذاشته بود اما گفته بود که تاج به گزینه خارجی جدید برای تیم ملی نزدیک است. حالا چند روزنامه نگار سرشناس ورزشی که عضو کمیته رسانه ای فدراسیون فوتبال هستند از این نوشته اند که نزدیکان به تاج هروه رنار سرمربی هیجان انگیز تیم ملی مراکش را به عنوان گزینه بعدی تیم ملی معرفی کرده اند. او که فعلا مربی تیم ملی مراکش است و برای جام ملتهای آفریقا می جنگد.

بعد از پایان کار تیم ملی ایران با کارلوس کی روش مسئولین فدراسیون فوتبال به فکر انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی هستند. این روزها اما به نظر کار فدراسیون گره خورده و مسئولین برای انتخاب نفر بعدی با چالشی جدی روبرو هستند. چراکه در حال حاضر کمتر مربی خوبی بدون تیم و خارج از قرارداد است. همین کار ما برای رسیدن به گزینه مورد نظر و قابل توجه را سخت می کند. در بین همه مربیانی که ممکن است مدنظر فدراسیون باشند فقط چند نفر بدون تیم هستند. اسم هایی مثل لادروپ، یولن لوپتگی یا ادووکات که باور حضور هر کدام از این مربیان در ایران کمی سخت است. البته یک گزینه مدنظر دیگر هم وجود دارد که فعلا تحت قرارداد است. هروه رنار که در حال حاضر روی نیمکت تیم ملی مراکش می نشیند.

 

خبر آنلاین 

۳ ۶  
آی اسپورت
2019-03-15 10:59:00
نظر دهید

۶ نظر
فرزاد مهریار
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۳۶
گزینه های جوان ، صاحب ایده و خلاق با قابلیت ساختن تیم باید اولویت ایران باشد : اوزه بیو دی فرانچسکو یک گزینه ایده‌آل است . خوان کارلوس اونسوئه سرمربی سلتاویگو و دستیار لوئیس انریکه ، اوزه بیو ساکریستان سرمربی سابق بارسلونا ب و رئال سوسیداد و دستیار سابق پپ گواردیولا ، فیلیپ کوکو و پس از اینها وینچنزو مونتلا هم گزینه‌های خوبی هستند .
در رده مربیان صاحب نام تر هم میتوان لوچانو اسپالتی ، فلیکس ماگات و برت فان مارویک را نام برد که همگی با قیمتی در حد کارلوس کی‌روش یعنی رنج قیمتی ۲٫۵_۲میلیون یورو قابل دسترسی هستند .
زلاتکو دالیچ گزینه ای به شدت دلخواه و مطلوب است اما در این شرایط اقتصادی روا نیست ۸ میلیون یورو (۵میلیون حق فسخ + ۳ میلیون یورو دستمزد) برایش هزینه شود .
۲ ۱
کاظم قاقی
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۱۹
آفرین عژیژم.
۱
مجید
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۰۲
خاک بر سرتان که کیروش کبیر رو فراری دادید دنبال کی ها هستید..خدا لعنت کنه اسدی و مایلی کهن و دیگر حرام لقمه های پیشکسوت لنگ رو و در راس شان دلال کمونیست کروات رو..
۲
کاظم قاقی
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۱۹
.
فرزاد مهریار
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۵۶
زلاتکو ایوانکوویچ هم گزینه خوبیست منتها باتوجه به دستمزدچندمیلیون یورویی که ازپرسپولیس دریافت می کند به صرفه نیست
۱
حسین اهوازی
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۵۶
تیم ملی مربی میخواد چیکار؟ با 5 تا سهمیه که به جام جهانی میریم و تو آسیا هم که هیچی نمیشیم. پس مربی میخواییم چیکار
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر