فهرست
سیاه‌جامگان در مسیر سقوط؛ معجزه بی‌معجزه
سیاه‌جامگان در مسیر سقوط؛ معجزه بی‌معجزه

سیاه‌جامگان در مسیر سقوط؛ معجزه بی‌معجزه

آی اسپورت – با باخت تحقیرآمیز 5-0 مقابل تیم بحران‌زده سپاهان، اوضاع سیاه‌جامگان وخیم‌تر از قبل شد و حالا دیگر کمتر کسی به بقای این تیم در لیگ برتر امید دارد. بازگشت عنایتی هم کمکی به بهتر شدن اوضاع نکرد و حالا سیاه‌جامگان با 15 امتیاز و البته اختلاف 5 امتیازی با تیم پانزدهم جدول، در انتظار سقوط به لیگ یک است.

وخامت اوضاع سیاه‌جامگان وقتی بیشتر مشخص می‌شود که بدانیم نتایج این تیم از نتایج ماشین‌سازی فصل گذشته هم ضعیف‌تر است. ماشین‌سازی در پایان هفته بیست و چهارم فصل قبل 16 امتیاز داشت اما نتوانست در لیگ برتر بماند و 3 هفته مانده به پایان لیگ، سقوطش را قطعی کرد. اما سیاه‌جامگان در همین مقطع، یک امتیاز کمتر از ماشین سازی دارد و البته هیچ نشانه مثبتی در این تیم برای پیشرفت و امید به بقا هم دیده نمی‌شود. با این شرایط، کاری از معجزه‌ای که در هر دو فصل گذشته، سیاه‌جامگان را در هفته آخر نجات داده برنمی‌آید و به نظر می‌رسد از همین حالا باید سقوط این تیم به لیگ یک را قطعی بدانیم.

  ۱  
آی اسپورت
2018-02-23 19:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیر
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۳۶
تا سه نشه بازی نشه .
درسته عنایتی و عمران زاده فصل پیش سیاه جامگان رو نگه داشتن تو لیگ با سقوط دادن صبا اما امسال همین کارو با خوز سیاه جامگان کردن
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر