فهرست
قول و قرار رحمتی با منصوریان؛ سازش قبل از حاشیه
قول و قرار رحمتی با منصوریان؛ سازش قبل از حاشیه

قول و قرار رحمتی با منصوریان؛ سازش قبل از حاشیه

آی اسپورت - از وقتی حضور منصوریان روی نیمکت استقلال قطعی شد این سوال به وجود آمد که آیا آقای سرمربی می‌تواند با مهدی رحمتی کنار بیاید و یک فصل بدون حاشیه را با شماره یک پشت سر بگذارد یا خیر. با حرف‌هایی که پرویز مظلومی در برنامه نود به زبان آورده بود دیگر همه فهمیده بودند که دروازه‌بان استقلال در میانه‌های راه تلاش‌هایی را در راستای تغییر در کادر فنی انجام داده و حتی نشست‌هایی را هم با فرهاد مجیدی داشته است. رفتاری که هرگز مورد قبول هیچ کس نبود و مظلومی نیز با کنایه از آن یاد کرد. البته سرمربی سابق استقلال هیچ‌گاه نام مهدی را نیاورد اما وقتی او گفت یک بازیکن بزرگ من در خانه مجیدی در حال نوشتن سناریوی برکناری من بوده همه نگاه‌ها به سمت و سوی مهدی رحمتی جلب شد.
با این اوصاف ممکن است چنین تحرکاتی برای هر مربی جدیدی در استقلال تکرار شود اما ظاهرا منصوریان از همین آغاز راه تلاش می‌کند که تیم را تحت اختیار خودش درآورد. او البته برای رسیدن به آرامش دلخواهش سیاستگذاری خاصی را مد نظر قرار داده و سعی می‌کند از راه گفت‌وگو و کاملا دوستانه و مسالمت‌آمیز وارد شود. منصوریان در درجه اول صلاح و مصلحت باشگاه استقلال و هواداران را مد نظر دارد و می‌داند که مهدی رحمتی دروازه‌بانی است که از لحاظ فنی همچنان می‌تواند برای آبی‌ها منشأ خدمات باشد. به همین دلیل منصوریان کوشیده طی روزهای اخیر با سیاست گفت‌وگو و مدارا با بازیکنانی همچون رحمتی رفتار کند تا علاوه برآنکه آنها را از دست ندهد، در عین حال نیز به آنها بفهماند که حرف اول و آخر را در استقلال خودش می‌زند.
در همین راستا منصوریان گفت‌وگویی با رحمتی داشته و از این دروازه‌بان خواسته عمیقا از پرداختن به اموری که در حیطه کاری‌اش نیست خودداری کند و برای استقلال فقط یک بازیکن باشد. نه سیاستگذار، نه مدیر، نه مسوول نقل و انتقالات و نه چیز دیگری. رحمتی هم علی‌الظاهر قول‌هایی به سرمربی جدید استقلال داده و حتی پست‌های حاشیه‌سازی که در صفحه شخصی‌اش داشت را نیز پاک کرده است. شاید رحمتی هم می‌داند که منصوریان دیگر مانند مظلومی نیست که با دیدن خیلی رفتارها مدارا کند و حرفی به میان نیاورد. حال باید دید که آخر و عاقبت این همکاری چه خواهد شد و آیا مهدی رحمتی می‌تواند همچون فصل دوازدهم که بدون حاشیه برای امیر قلعه‌نویی دروازه‌بانی می‌کرد، همان رویه را در فصل جاری نیز پی بگیرد یا خیر. به هر حال مهدی هم باید بداند که چون بازیکن مهمی در استقلال محسوب می‌شود در نتیجه تمام رفتارهایش زیر ذره‌بین قرار دارد و باید از ماجراجویی خودداری کرده و در مسیری قدم بردارد که منصوریان می‌خواهد.

کد خبر:9042
  ۱۷  
آی اسپورت
2016-06-06 14:33:46
نظر دهید

۱۷ نظر
محمد
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۲
رحمتی باید از استقلال بره. منصوریان باید به حسینی میدون بده و در کنارش از طالب لو استفاده کنه. رفتن رحمتی به نفع استقلاله.
-
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۵۵
با هرکسی قول و قرار بزار با این رحمتیه زبون دراز نزار
مجید
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۵
نباید زحمات رحمتی رو فراموش کرد اما بازیکن باید حیطه کاریش رو بدونه ، با اینکه از مخالفای شدید قلعه نویی هستم ولی صد در صد نباید اون کار رو با قلعه میکرد و اول و اخر استقلال از رحمتی ضربه خورد
siavash
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۰۵
اگه رحمتی ایگ دوازده بی حاشیه بود برای این بود جرات نطق کشی با حضور فرهاد مجیدی و نکونام و منتظری و مخصوصا مخصوصا مجتبی جباری که اینجورچیزارو ببینه دووم نمیاره.ایشالله سید بی حاشیه میشه و جباری و منتظری میان استقلال از تک قطبی بودن رحمتی درمیاد
رحمتی نماد بازیکن سالاری
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۶
خود منصوریان با نظر عالیجناب رحمتی اومده.
یک حقیقت تلخ...
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۴
بعنوان یک استقلالی معتقدم فقط در استقلال است که یک دروازه بان (رحمتی) می‌تواند به خودسرانه‌ترین شکل ممکن و با تصمیم شخصی‌اش برای جذب بازیکن اقدام کند و با رفتارهای زننده و دخالت‌های تمام‌نشدنی به اعتبار باشگاه اش لطمه بزند.
واقعیت !!!!!
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۹
استقلالیم ولی قبول دارم رحمتی پول پرست ترین و متظاهرترین بازیکن ایرانه. یکی مثل قلعه نویی لازمه که این بازیکنه رو بشونه سر جای خودشون.
رحمتی بیشخصیت
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۰
رحمتی شده پدرخوانده جدید و دو فصله برا خودش بازیکن و مربی جابجا میکنه. هیچ کسی هم نیست جلوش واسته!
رحمتی نماد پول پرستی و سیاه بازی
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
رحمتی فکر میکنه استقلال ارث پدری اونه!
مجیدی
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۴
رحمتی شده پدرخوانده جدید و دو فصله برا خودش بازیکن و مربی جابجا میکنه. هیچ کسی هم عرضه نداره جلوش واسته!
جوجه کلاغ آسیا...همه کاره تیم ما
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۷
رحمتی حتی وقتی به پیکان هم رفته بود چنین دخالتهایی میکرد...پس کلا بیشخصیته!
نیلوفر
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۳
بدبختی اینه که قراردادشو 3ساله هم بسته که هیچکی طرف تیم نیاد...وگرنه بیرانوند از خداش بود بیاد اس اس.
واقعیت!!!!!
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۵۳
متظاهر، سیاه باز، دورو ، پول پرست ، بیشخصیت و مغرور
کیروش
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۵۶
قبل از همه ما کیروش این عوضی رو خوب شناخت و گفت تا روزی که من هستم رحمتی جایی تو تیم ملی نداره!
مهم.....
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۰۰
رحمتی کلا آدم بیشخصیتیه. اگر تو سالهای قبل بی حاشیه بود برای این بود که جرات شاخ بازی با حضور بزرگترهایی مثل منتظری و مجیدی و مجتبی جباری و مربی محکمی مثل قلعه نویی رو نداشت.
4444 برزو 999999999
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۴۴
متاسفانه یه عده لنگی اومدند کامنت گذاشتند که رحمتی باید از استقلال بره و البته کلی توهین دیگه هم کردند. اصن کی گفته بیایین اینجا زیر پست مربوط به استقلال کبیر کامنت بذارید؟ مگه ما زیر خبرهای مربوط به لنگ کامنت میذاریم؟ رحمتی دروازه بانیش از چوسای دخترباز شما خیلی بهتره کاپیتانیشم همین که سکته نمیکنه ازش راضی هستیم! شما برید یه فکری واسه بازیکنهای موادی و الکلی و دوپینگی و سکته ای خودتون بکنید.
فرهاد
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۰۴
کاش یه ذره از شعور و معرفت و شخصیت طالبلو رو رحمتی داشت!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر