فهرست
جدول مقایسه بختیار، وریا و باقری؛ عالی، خوب و متوسط
جدول مقایسه بختیار، وریا و باقری؛ عالی، خوب و متوسط

جدول مقایسه بختیار، وریا و باقری؛ عالی، خوب و متوسط

آی اسپورت - لیست علی منصور در حال تکمیل شدن است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد هفته‌ها پیش از پایان نقل و انتقالات استقلال با بازیکنان مورد نظرش قرارداد خواهد بست. میان بازیکنانی که تا به امروز به استقلال ملحق شده‌اند اما بختیار رحمانی از همه شاخص‌تر است. هافبک- مهاجمی که سال‌ها درحسرت بازی در استقلال بود و حالا در زمان مربیگری علی منصور فرصت یافته به استقلال بیاید و لباس آبی تن کند. رحمانی از آن دسته بازیکنانی است که عمیقا به کار استقلال می‌آید و بدون هیچ تعارفی جذب او را می‌توان یکی از بهترین خریدهای استقلال در فصل شانزدهم نامید.
اینکه بختیار در استقلال جواب بدهد و بتواند به مهره‌ای کارآمد بدل شود نیز خود سوالی است که قطعا پاسخش را درآینده‌ای نه چندان دور خواهیم یافت. دیگرخرید استقلال اما وریا غفوری است. مدافع- هافبکی که در تیم سپاهان بازی می‌کرد. وریا اما در فصلی که گذشت عملکرد چندان چشمگیری نداشت. با این حال او به دلیل رشد چشمگیری که در سال‌های اخیر داشته و یکی از بازیکنان مطرح در این پست محسوب می‌شود، می‌تواند برای استقلال مهره‌ای کارآمد باشد. وریا البته از لحاظ فنی همپای بختیار نیست اما جزو خریدهای خوب استقلال به حساب می‌آید.
دیگر بازیکنی که در ایام اخیر به استقلال ملحق شده، فرشید باقری است.  هافبک-مدافعی که تصویردقیقی از بازی‌های او در ذهن نیست و تنها مشتی آمار از بازی‌هایش در اختیار است که آن هم نمی‌تواند برآیند درستی از عملکرد این بازیکن باشد. باقری را به همین دلیل در دسته خریدهای متوسط استقلال قرار می‌دهیم. البته این وضعیت قطعا قابل تغییر است و چه بسا باقری نیز به یکی از بازیکنان شاخص تیم منصوریان در فصل شانزدهم بدل شود. جدول عملکرد بازیکنان استقلال را در زیر می‌بینید:کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-06 11:44:47
نظر دهید
۱ نظر
per
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۱
امید عالیشاه 6 گل 10 پاس گل اونوقت بختیار عالیه عالیشاه چیه؟؟؟؟اینو گفتم کیسه ها زیاد کیفور نشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر