فهرست
ونگر: هر روز تمام تلاشم را برای کسب جام انجام می‌دهم
ونگر: هر روز تمام تلاشم را برای کسب جام انجام می‌دهم

ونگر: هر روز تمام تلاشم را برای کسب جام انجام می‌دهم

آی اسپورت-آرسن ونگر، سرمربی آرسنال عنوان کرد که او هر روز تمام تلاش خود را می‌کند که به 9 سال بی جامی آرسنال پایان دهد.

آرسنال روز شنبه در نیمه نهایی جام حذفی در ومبلی به مصاف ویگان خواهد رفت و آنها قصد دارند، به 9 سال بدون جام خود پایان دهند.

پس از کمرنگ شدن شانس آرسنال برای قهرمانی در لیگ و خطر از دست رفتن سهمیه ی لیگ قهرمانان، بار دیگر فشار روی آرسن ونگر به بیشترین حد ممکن رسید.

با وجود اینکه ونگر، پیشتر عنوان کرده بود که حضور در بین چهار تیم برتر، مهم تر از جام بردن است، حالا وی کمی صحبت‌هایش را تغییر داده است.

"اینطور فرض نکنید که من هر روز، تمام تلاشم را می‌کنم تا جام نبریم. هر کسی برای قهرمانی می‌جنگد.

دوباره به ومبلی بازگشتیم و این فوق‌العاده است. جام حذفی رقابت بسیار مهمی است. دیگر برای قهرمانی در لیگ نمی‌جنگیم، بنابراین تنها جام باقی مانده همین است. محکوم به نتیجه گرفتن هستیم.

آخرین جام ونگر به سال 2005 باز میگردد. جایی که تیم او در غیاب تیری آنری، به شدت فشار حملات تیم سر الکس فرگوسن را حس می‌کرد ولی در ضربات پنالتی، توانستند قهرمان شوند.

سال 2005، شایسته ی قهرمانی نبودیم.تنها راه قهرمانی دفاع کردن بود.در چینش ابتدایی این سیستم در ذهنم نبود ولی ناگهان متوجه شدم که نمی‌توانیم از لحاظ فیزیکی جلوی آنها مقاومت کنیم.ترسیدم و گفتم باشه، تا جایی که بشود دفاع می‌کنیم."

ونگر در طول این فصل، به نداشتن "نقشه ی دوم" در طول این فصل متهم شده و بسیاری، شکست‌های سنگین مقابل لیورپول، سیتی و چلسی را به همین دلیل می‌دانند.

او در این باره گفت: شاید در طول این فصل، گاهی انتخاب‌های زیادی در اختیار نداشتیم ولی همیشه حمله کردیم زیرا این قابلیت در تیم ما هست.

چیزی که در طول این فصل عجیب بوده، این است که برای مدت طولانی در خط دفاع خوب بودیم و آمار بسیار خوبی داشتیم ولی به ناگهان همه چیز خراب شد. این موضوع برای من عجیب بود."

     
آی اسپورت
2014-04-11 12:01:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر