فهرست
ماجرای تذکر وزیر به افشارزاده و استقلال/ چه خبره؟
ماجرای تذکر وزیر به افشارزاده و استقلال/ چه خبره؟

ماجرای تذکر وزیر به افشارزاده و استقلال/ چه خبره؟

آی اسپورت- تخت گاز رفتن استقلال در بازار نقل و انتقالات بالاخره با سد محکمی به نام محمود گودرزی مواجه شد. وزیر ورزش بعد از شنیدن گلایه های مدیرعامل پرسپولیس درباره نداشتن پول و اینکه چطور استقلال بدون اسپانسر و پرداخت نشدن مطالباتش چنین خریدهای هر روزه ای انجام می دهد، درنهایت مجبور به انجام واکنش شد. او البته برای تذکر دادن به افشارزاده و بقیه مدیران استقلال حسابی به حرف ها و ادعاهای مشاورانش گوش داد تا با دست پر وارد بحث شود.
گودرزی حرف های قبلی اش را به افشارزاده، دوباره تاکید کرد. مهمترین نکته اینکه «مگر قرار نبود سقف یک میلیارد و دویست میلیون تومانی برای قراردادها رعایت شود؟» مدیرعامل استقلال هم توضیحات خودش را داده که «بیشترین پول به بختیار رحمانی داده شد به مبلغ یک میلیارد و صد میلیون تومان. برای غفوری هشتصد میلیون و برای باقری 600 میلیون هزینه شده است». و اینجاست که وزیر کمی عصبانی می شود و حرفهای مشاوران را بر زبان می آورد؛«برای رحمانی که با توجه به بندهای قراردادش چیزی حدود 2 میلیارد هزینه شده است. مگر قرارداد باقری را با 960 میلیون نبسته اید؟»
پایان این دوئل کلامی، استارت افشارزاده برای نوشتن اسعفایش بود. استعفایی که فعلا روی کاغذ نیامده ولی به گوش وزیر رسیده است. او ناراحت است که چرا وزیر به حرفهایش اعتماد ندارد. جالب اینکه تمامی این ماجرا قبل از اتفاقات امروز و تحصن هواداران در اعتراض به وزیر ورزش رخ داد. به همین دلیل هم هست وقتی در محوطه کمیته ملی المپیک و پارالمپیک با خبرنگاران روبرو شد، استعفایش را برعکس همیشه تکذیب نکرد و گفت در حال انجام کارهایش است. او نگفت کدام کارها؟ کارهایش به عنوان یکی از مدیران وزارتخانه یا مدیرعامل استقلال؟
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-06 18:52:39
نظر دهید
۵ نظر
ایرانی فهیم
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۸
برادر بزرگوار مدیرعامل محترم باشگاه فرهگی ورزشی پرسپولیس چطور شما میتونی با بیرانوند قراداد یک میلیاردو شصدمیلیونی ببندی بعد نمیتونی با مدیریت واعتبار واحترام بازیکنای مد نظرت بگیری وعلی منصوریان با اعتبار واحترام بازیکنان به اون بازیکنان جذب میکنه میری دست به دامن سیایت های خاله زنکی میزنی وبه اصطلاح زیرآب زنی ودروغ تا مبادا حریف از توجلو بیفته.مطمین باش استقلال ام شرایط پرسپولیس داره تنها فرقش احترام نگه داشتن ودوست داشتن علی توسط بازیکنای مد نظر شماست شما محبوبیت نداری وبا این سیاست واغوای وزیر ورزش ره به جایی نخواهی برد.محبت دلیه نه خریدنی؟!!!!!
-
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۲
اینها پارسال هم وزیر را دور زدند و فقط پرسپولیس سقف را رعایت کرد.
حمیدرضا
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۴۹
ایرانی فهیم! اون موقعی که جلوی پرسپولیس رو برای گرفتن بازیکن بخاطر مشخص نبودن وضعیت استقلال گرفتن هم حرف از دل و این مسأله ها میزدی فهیم!
-
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۱۰
این وزیر بی لیاقت به چه حقی با آینده تیم بازی میکنه اون از فصل پیش که نگذاشت سرمربی خارجی برای استقلال بیاد این هم از این فصل که وقاحت رو از حد گذرونده برای نقل و انتقالات تیم تعیین تکلیف میکنه اگر عرضه نداره غلط کرده مسئولیت استقلال رو قبول کرده .خود طرفدارها و پیشکسوتان تیم به راحتی باشگاه رو اداره می کنند
برزو
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۱۴
لعنت به این فوتبال! تیم بدون افتخار لنگ که نه ساله نتونسته رنگ جام ببینه باید جلوی پیشرفت استقلال رو بگیره. اخه خودشون که میرن از عرب ها 5 تا گل میخورن اسیا واسشون مهم نیست انتظار دارن استقلال هم مث خودشون یه تیم پوکیده باشه! خدا رو شکر اسطوره هامون دوپینگی نبودند سکته هم نکردند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر