فهرست
چرا منصوریان، فرزاد را نگه می دارد؟/ بخاطر فرهاد!
چرا منصوریان، فرزاد را نگه می دارد؟/ بخاطر فرهاد!

چرا منصوریان، فرزاد را نگه می دارد؟/ بخاطر فرهاد!

آی اسپورت- علیرضا منصوریان با یک تیم فنی کامل روی نیمکت استقلال می نشیند. او به همراه خودش علی چینی و محمد خرمگاه و آنالیزور و حمید بابازاده را به عنوان مربی دروازه بان می آورد تا دیگر خبری از دین محمدی و نوازی و صالح و بقیه نباشد. او حتی پیشنهاد داده به جای پورحیدری از بیژن طاهری به عنوان سرپرست استفاده شود. در این میان اما قصه فرزاد مجیدی فرق می کند. او احتمالا تنها عضو کادر فنی پرویز مظلومی است که به کارش در استقلال ادامه می دهد. فرزاد در ابتدای فصل عضو گروه آنالیز باشگاه بود و سپس با بیماری پورحیدری، جانشین او در مقام سرپرست شد.
اما چرا منصوریان از همه اعضای قبلی که سابقه بازی در استقلال را داشتند فقط به فرزاد مجیدی برای ادامه حضور روی خوش نشان داده است؟ قصه احتمالا مربوط است به اتفاقات لیگ هفتم. فرزاد مجیدی بعد از یک فصل درخشان در لیگ ششم، برای فصل بعدی جزو فهرست استقلال قرار نگرفت. ناصر حجازی او را نخواست تا فرزاد عازم استیل آذین شده و دوران فوتبالش تمام شود.
فرهاد مجیدی چند سال بعد از این اتفاق در یک گفتگو علنا منصوریان را در این قضیه مقصر دانست:«منصوریان بزرگتر استقلال بود و زمانی که فرزاد را از تیم کنار گذاشتند می توانست و اصلا وظیفه داشت کاری بکند ولی خیلی راحت خودش را از ماجرا کنار کشید. فرزاد را به خاطر اینکه بعدا کاپیتان استقلال نشود از این تیم کنار گذاشتند تا او به استیل آذین برود و فوتبالش نابود شود درحالیکه اگر می ماند شاید هنوز هم فیکس بود و به تیم ملی هم می رسید. در استقلال باید به او کمک می کردند».
منصوریان بعدها تلاش کرد اختلافش با مجیدی را تکذیب کند بخصوص وقتی شایعه شد قطبی روی نام مجیدی خط قرمز کشیده تا منصوریان که دستیار او در تیم ملی بود، ناراحت نشود:«دو سال پیش زمانیکه من از فوتبال خداحافظی کردم همین فرهاد مجیدی کنارم بود و با هم بازی کردیم. هیچ اختلافی با هم نداشته و نداریم. نه من در مورد شایعه اختلاف با مجیدی صحبت کردم و نه او اظهارنظری کرده است. به همین دلیل میان ما شکافی افتاده و عده ‎ای خود را وارد بازیهای مطبوعاتی کرده و به این شکاف دامن زدند. فرهاد مثل برادر کوچکتر من است. او بازوبند تیمی را به بازو دارد که روزی در اختیار من بود. دلیلی ندارد با فرهاد اختلافی داشته باشم. یکی گفته من مجیدی و منصوریان را آشتی می دهم اما می ‎خواهم کسی خود را دخالت ندهد. اصلا مسئله ‌ای میان ما نیست که بخواهند آن را حل و  فصل کنند. امیدوارم آنهایی که چنین شایعاتی را مطرح کرده ‌اند که دعوت نشدن و خداحافظی مجیدی از تیم ملی به دلیل من بوده، وجدان آسوده ‌ای داشته باشند و شب با آرامش سرشان را بر روی بالش بگذارند. در این مدت حتی یک تماس تلفنی نیز با مجیدی نداشتم ولی تلفنش را دارم و اگر لازم باشد با او تماس می‌ گیرم».
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-06 18:53:09
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۳۶
چه قیافه درپیتی داشته این صورت پروتزی! فرناز
رحمتی نماد بازیکن سالاری
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۲۲
فرزاد با نظر عالیجناب رحمتی (پدرخوانده جدید) میمونه.
برزو
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۰۸
کاش قیافه ی یه اسطوره، درپیتی باشه به قول خودت پروتزی باشه اما به علت مصرف مواد و الکل ریق رحمت رو سر نکشه!
-
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۴۶
کدوم اسطوره به این شکلی که گفتی ریق رحمت سرکشیده؟! شما یا معنی اسطوره رو نفهمیدی یا حرفی برای گفتن نداری!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر