فهرست
دلیل حرفهای کاوه رضایی چه بود؟/ تماس پرسپولیس
دلیل حرفهای کاوه رضایی چه بود؟/ تماس پرسپولیس

دلیل حرفهای کاوه رضایی چه بود؟/ تماس پرسپولیس

آی اسپورت- بعد از امضای قرارداد بختیار رحمانی با استقلال و ماجرای «تگ» شدن کاوه رضایی توسط او، خیلی ها این مهاجم را دومین بمب استقلال در این فصل لقب دادند. این شایعه فشار زیادی را به مدیران پرسپولیس وارد کرد. هواداران از سکوت آنها گله داشتند و مدام مدیران استقلال را به رخ شان می کشیدند. مدیران پرسپولیس هم متعجب بودند که بعد از مذاکرات خوبی که با رضایی و مدیربرنامه هایش داشتند، چه اتفاقی افتاده که او هم مثل فرشید باقری می خواهد با چرخشی 180 درجه ای عازم رقیب شود؟
چند روز بعد اما کاوه رضایی چنین متنی را روی اینستاگرامش قرار داد:«چند روز که خبرهایى خوندم که براى خودمم جالبه، ٥ روزی میشه ایران نیستم و هر روز خبر جدیدى از خودم میخونم در حالى که من هیچ مذاکره اى انجام ندادم. امیدوارم بتونم بهترین انتخاب رو انجام بدم. دعام کنید لطفا».
علت اصلی این متن تماس مدیران پرسپولیس با مدیربرنامه های رضایی بود. او به پرسپولیسی ها اعلام کرد رضایی کماکان تیم آینده اش را انتخاب نکرده است و اصلا آنطور که آنها فکر می کنند به استقلال نمی رود. پرسپولیسی ها کمی راضی شدند ولی از مدیربرنامه های رضایی خواستند، خود این بازیکن هم طوری شایعه توافقش با استقلال را تکذیب کند. رضایی هم آن متن را به این دلیل منتشر کرد.
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-06 19:11:00
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۹
والله بالله اون فرشید باقریِ متوسط جزو گزینه های پرسپولیس نبود!
علی سینس
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۱۵
بختیارم میخاستن بگیرن حتی چه برسه به فرشید باقری . ببینین داش علی بخاد اون هدایتیتونم نمیتونه با پولاش کسیو ببره تو تیمتون خخخ
-
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۵۶
علی آقا شب دراز است و قلندر بیدار
آنتی کیسه
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۱۹
تجربه ثابت کرده ک همون اغایونی رو ک ابتدای فصل داداش داداش صدا میکنن شیشتقلالیا، انتهای فصل شعار هیاکن رهاکن میدن بهش.. پرسپولیسیا اصلا نگران نقل و انتقالات نباشین. همین پارسال همه میگفتن پرسپولیس تو نقل و انتقالات شکست خورده. ولی همه ورودیا ستاره لیگ بودن. فریب اسم بازیکنا رو نخورین و ب برانکو اعتماد کنین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر