فهرست
امیری در دوراهی/ پول بیشتر یا منصوریان؟
امیری در دوراهی/ پول بیشتر یا منصوریان؟

امیری در دوراهی/ پول بیشتر یا منصوریان؟

آی اسپورت- مهمترین خروجی تحصن هوادار استقلال جلوی وزارت ورزش، حرفهای بهرام افشارزاده درباره توافق با وحید امیری بود. مدیرعامل استقلال که در آن لحظه کسی نمی دانست استعفا داده یا نه به هواداران اعلام کرد چند دقیقه قبل با امیری صحبت کرده و او بازیکن استقلال است. نصرالله عبدالهی هم این خبر را تایید کرد تا همه امیری را چهارمین خرید فصل استقلال بنامند. اما قصه به این سادگی ها هم نیست. پرسپولیس به هیچ وجه قصد ندارد این دوئل را هم مثل فرشید باقری ببازد. به همین دلیل هم مدیران این تیم با حسین هدایتی تماس گرفته اند تا از نظر مالی با دست پر وارد جنگ با استقلال شوند.
وحید امیری از طریق مدیربرنامه هایش تلاش کرد راهی قطر شود ولی مشکل این بود که تیمهای خواهانش زیاد نبودند و البته مبلغ پیشنهادی شان هم چندان بالا نبود. امیری به این دلیل قید خارج رفتن را زد و ترجیح داد در ایران و جلوی چشم کی روش به فوتبالش ادامه بدهد.
او در دوراهی استقلال و پرسپولیس گرفتار شده است و نزدیکان هر دو باشگاه اعلام کرده اند او بازیکن آنهاست. مبلغ پیشنهادی پرسپولیس 200 میلیون تومان از آنچه استقلال ها گفته اند بیشتر است. پوئن دیگر پرسپولیسی ها هم این است که با تکیه بر حسین هدایتی به امیری گفته اند پول شان نقد است و چک یک میلیاردی شان برای بستن قرارداد آماده. استقلال اما در این جنگ فقط علیرضا منصوریان را دارد؛ سرمربی سابق نفت که رابطه بسیار صمیمانه ای با امیری دارد. او پیش از این گفته بود اگر راهی قطر نشود در ایران اولویتش فقط مسایل مالی است و به همین دلیل شانس حضورش در پرسپولیس بیشتر از استقلال است ولی باید منتظر تصمیم نهایی او بود و دید صبح چهارشنبه به سوی کدام باشگاه حرکت می کند.
  ۸  
آی اسپورت
2016-06-06 19:22:36
نظر دهید

۸ نظر
-
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۹
پوئن مهمتر پرسپولیس اینه که تو آسیا حضور داره و مثل استقلال با کم شدن سهمیه پرتش نکردن بیرون. کسی هم برای فرشید باقریِ متوسط دوئل نکرده. این بازیکن جزو لیست برانکو نبود.
666444
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۴
جالبه وزارت بیست روز مارو معطل کرده بخاطر جام حذفی که استقلال با فضاحت حذف شد نزاشتن با امیری ببندیم اونوقت رفتن تجمع کردن،اخرشم که چهار در شیش میشین
علی کچـــل
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۴
علیمنصور بازی رسانه ای وحشتناکی راه انداخه چند تا قلم فروخته هم دارن نقشش را قدم به قدم پیش میبرن، فرشید باقری اصلا مد نظر باشگاه پرسپولیس نبود که علی منصور بخواد قرش بزنه دوم اینکه از کجا میدونین پرسپولیس 200 تا بیشتر میده ؟؟؟
این حرفا واسه اینه که فردا که امیری رفت کیسه بگن به خاطر علیمنصور به پول پشت کرد ...
-
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۷
به خدا بازیکن خیلی خوبی هم نیست! اگه بیاد پرسپولیس برانکو قطعا از اینی که هست بهتر میشه ولی تو استقلال منصوریان نهایتش همینه که واقعا آش دهان سوزی نیست!!
علی سینس
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۲۱
چرا انقد راجع به وحید امیری خبر میذارین ؟؟ خودمم ک تاجیم میگم این دگ با این همه حاشیه تمرکزشو از دست میده این فصل
-
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۲۹
مگه میشه استقلال کمتر پیشنهاد بده ؟؟؟؟
-
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۴۰
از کجا معلوم کیسه بهش مبلغ بالایی نده؟چرا همش پرسپولیس رو محکوم به مبلغ بالا میکنید؟
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۰۱
در هر صورت در هر دو باشگاه نابود میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر