فهرست
اتفاق ویژه/ افشارزاده «برنده» می رود
اتفاق ویژه/ افشارزاده «برنده» می رود

اتفاق ویژه/ افشارزاده «برنده» می رود

آی اسپورت- سرنوشت بهرام افشارزاده در یک هفته با چرخشی 180 درجه ای مواجه شد. چهارشنبه هفته قبل، هواداران استقلال جلوی وزارت ورزش علیه او شعار دادند و گفتند مدیرعامل پرسپولیسی نمی خواهند. درست یک هفته بعد اما اجتماعی بزرگتر علیه وزیر ورزش در خیابان سئول تشکیل شد تا این بار از افشارزاده حمایت شود و وزیر، پرسپولیسی خوانده شود. بهرام افشارزاده بعد از یک روز متلاطم اعلام کرده استعفا نداده و همچنان به عنوان مدیرعامل استقلال و سرپرست نقل و انتقالات این تیم حضور دارد.
انتخاب علیرضا منصوریان شاید مهمترین دلیل «برنده» بودن او باشد. هواداران خسته استقلال بعد از دو فصل کابوس وار با امیر قلعه نویی و فصل پر از ناکامی در آخرین گام ها با پرویز مظلومی به مردی روی نیمکت شان نیاز داشتند که یک اتحاد را بین شان ایجاد کند و علیرضا منصوریان تنها گزینه ای بود که با انتخابش می شد این ماموریت را انجام بدهد.
طی 3 فصل حضور افشارزاده در استقلال، این تیم هرگز چنین روزهای خوبی را در بازار نقل و انتقالات سپری نکرده بود. مردی که برای مظلومی نتوانست یک بازیساز بخرد، کمتر از 24 ساعت بعد از بستن قرارداد با منصوریان، بختیار رحمانی را هم استقلالی کرد. فرشید باقری، یک خرید معمولی بود ولی «برد» رسانه ای پیدا کرد چون در رقابت با پرسپولیس به استقلال آمد. هوادار راضی بعد از تعطیلات 14 و 15 خرداد، صبح اول وقت 16 خرداد با هت تریک دلنشین افشارزاده روبرو شد یعنی خریدن وریا غفوری.
افشارزاده در تمامی روزهای حضور روی صندلی مدیرعاملی استقلال چندان با هواداران این تیم رابطه صمیمانه ای نداشت ولی اگر این روزها و با این شرایط، استقلال را ترک کند بی تردید به عنوان یک «برنده» می رود. جذب کاوه رضایی و وحید امیری و پژمان منتظری و مجتبی جباری (که این روزها در سکوت محض به تهران آمده و در حال تماشای تئاتر است) می تواند جلوی صفت «برنده» برای افشارزاده یک واژه دیگر را هم اضافه کند؛ مطلق!
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-06 19:53:40
نظر دهید
۲ نظر
علی سینس
دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۲۹
دقیقا بردش علیمنصور بود
-
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۰۰
این دسته از هوادارای استقلال نمیدونن با خودشون چند چندن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر