فهرست
دل بوسکه: موراتا در حد و اندازه‌های سوارس و لواندوفسکی است
دل بوسکه: موراتا در حد و اندازه‌های سوارس و لواندوفسکی است

دل بوسکه: موراتا در حد و اندازه‌های سوارس و لواندوفسکی است

آی‌اسپورت- اسپانیا یکی از مدعیان قهرمانی یورو در حالی برای این رقابت‌ها آماده می‌شود که عدم دعوت از مهاجمانی چون تورس، کاستا و آلکاسر باعث انتقاد به دل بوسکه شده است. با این حال این مربی 64 ساله این بار به تمجید از آلوارو موراتا پرداخت و عنوان کرد این بازیکن یکی از بهترین مهاجمان اروپا است.

آلوارو موراتا در سال 2014 از رئال مادرید جدا شد و دو فصل خیلی خوب را در یوونتوس سپری کرد و در این تیم توانست خود را به خوبی نشان دهد. او همراه یوونتوس دو بار توانست هر دو جام داخلی را در فوتبال ایتالیا تجربه کند و تجربه خوبی نیز در لیگ قهرمانان داشته باشد. همین عملکرد نیز باعث شد تا دل بوسکه او را به تیم ملی دعوت کند و به خیلی از مهاجمان اصلی لاروخا ترجیح دهد.

دل بوسکه درباره موراتا گفت:«این رقابت چالشی برای بازیکنی چون موراتا است. او این توانایی را دارد تا به سطح سوارس و لواندوفسکی برسد و باید این موضوع را در رقابت‌های یورو ثابت کند. بهترین دلیلی که من برای او داشتم این بود که او را به تیم ملی دعوت کردم و حالا او باید ثابت کند که برای چه اینجاست و در تیم ملی اسپانیا قرار گرفته است. او بازیکن خیلی خوبی است و از نظر قدرتی، و فیزیکی و ذهنی در سطح بالایی قرار دارد و به خوبی می‌داند باید چطور در محوطه جریمه حرکت کند و برای خود موقعیت سازی کند. او تمام توانایی این را دارد که به بهترین بازیکن و مهاجم در اروپا تبدیل شود. من از او انتظار دارم که به خط هافبک اضافه شود و در امور تیم کمک کند و تنها به گل زدن فکر نکند. انتظار زیادی از او دارم و او باید این موضوع را به خوبی در یورو ثابت کند».


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-06-06 21:15:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر