فهرست
گزارش روز: ایسکو، جانشین احتمالی رونالدو در فینال کوپا دل ری
گزارش روز: ایسکو، جانشین احتمالی رونالدو در فینال کوپا دل ری

گزارش روز: ایسکو، جانشین احتمالی رونالدو در فینال کوپا دل ری

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی به فکر جایگزینی برای رونالدو در فینال کوپا دل ری روز چهارشنبه مقابل بارسلونا خواهد بود و اولین بازیکنی که برای جایگزینی ستاره ی بی بدیل پرتغالی به ذهن او می‌رسد، کسی نخواهد بود جز ایسکو.

بازیکن مالاگایی در شرایط خوبی قرار دارد و چند بازی اخیر نمایش‌های خوبی داشته است.در دیدار رفت مقابل بروسیا دورتموند در یک چهارم لیگ قهرمانان گلزنی کرد و در بازی برگشت، باعث شد تا رئال مادرید کنترل بازی را در دست بگیرد.در شرایط فعلی، ایسکو بهترین جایگزین برای رونالدو خواهد بود.

در ترکیب الماسی، ایسکو به جای رونالدو در کنار بنزما و بیل خواهد بود و بدون شک، آنچلوتی از دی‌ماریا در خط هافبک تیمش استفاده می‌کند. در آلمان، دی‌ماریا به عنوان بال بازی کرد ولی ال فیدئو، اصلا نمایش خوبی در ان بازی نداشت و بازی کردنش در کنار آلونسو و مودریچ، فشار بیشتری روی حریف وارد می‌کند.

گزینه ی دیگر برای آنچلوتی، سیستمی است که او روز سه‌شنبه مقابل دورتموند پیاده کرد ولی با نمایش ضعیف ایارامندی در نیمه ی اول، بعید است که این بازیکن اسپانیایی در ترکیب قرار بگیرد. همچنین حضور کاسمیرو با وجود نمایش خوبش مقابل دورتموند، در ترکیب اولیه تیم بعید به نظر می‌رسد.

به تازگی، کوئنترائو و مارسلو برای جایگاه خود می‌جنگند ولی نام 9 نفر دیگر از حالا مشخص است: کاسیاس، کارواخال، په‌په، راموس، ژابی آلونسو، مودریچ، دی‌ماریا، بنزما و بیل.

هوگو سرزو
مارکا

     
آی اسپورت
2014-04-11 12:24:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر