فهرست
سنگ بزرگ ساپیا پیش پای پرسپولیس؛ 1.5 میلیارد برای رضایت‌نامه ترابی
سنگ بزرگ ساپیا پیش پای پرسپولیس؛ 1.5 میلیارد برای رضایت‌نامه ترابی

سنگ بزرگ ساپیا پیش پای پرسپولیس؛ 1.5 میلیارد برای رضایت‌نامه ترابی

آی اسپورت-  این داستان همیشه پرسپولیس بوده که باعث شده دست این باشگاه از جذب خیلی از ستاره‌ها کوتاه بماند. مهدی ترابی هم دقیقا یکی از همین بازیکنانی است که چون پرسپولیس خواهانش شده، قیمت او را چندین برابر افزایش داده‌اند. هافبک جوان سایپا را شاید بتوان یکی از ارزشمندترین مهره‌های نقل و انتقالات تابستانی لیگ شانزدهم لقب داد. بازیکنی که اگر چه مجید جلالی روی خوشی به او نشان نداد اما کی‌روش به تیم‌ملی دعوتش کرد. ترابی به بهترین شکل ممکن توانایی‌های فنی‌ خود را عرضه کرد و حالا نام او را هم پرسپولیسی‌ها در لیست‌شان دارند و هم استقلال و تراکتورسازی که این آخری به سرباز شدن این بازیکن دل بسته. اگر بخواهیم روابط را در انتقال مهدی ترابی به یکی از مشتریانش دخیل بدانیم، شانس با پرسپولیس است و دلیلش هم رابطه صمیمانه مدیرعامل باشگاه سایپا با علی پروین را که به قول معروف رفیق گرمابه و گلستان یکدیگر هستند اما قسمت بد ماجرا وقتی است که می‌فهمیم رابطه آقای مدیرعامل با افشارزاده هم از رفاقتش با اسطوره پرسپولیسی‌ها چیزی کم ندارد.


سایپا اما همه رفاقت‌هایش را کنار گذاشته و می‌خواهد با ترابی درآمدزایی کند. هدف اولش البته حفظ این بازیکن است اما بدش نمی‌آید اگر قرار به جدایی شد، پولی از این انتقال به جیب بزند. برای همین است که بالای یک میلیارد روی رضایتنامه مهدی ترابی قیمت گذاشته. ترابی تا پایان فصل 98-97 (لیگ هجدهم) با سایپا قرارداد دارد و مشتریان او چاره‌ای ندارند جز کنار آمدن با شرایط این باشگاه.

با درخواست‌های هر روزه پرسپولیس، مدیران سایپا بالاخره راضی شدند به فروش مهدی ترابی اما با رقمی که بعید است تیمی توان پرداختش را داشته باشد. آنها برای رضایتنامه این بازیکن که فصل پیش قراردادی 170 میلیون تومانی داشت، یک و نیم میلیارد تومان طلب کرده‌اند و البته مدیرعامل جدید سایپا به پروین گفته که حاضر است 500 میلیون به پرسپولیس تخفیف بدهد. 500 میلیونی که خودش پول یک بازیکن است و پرسپولیس دست‌کم باید همین مبلغ را هم برای قرارداد مالی خود ترابی هزینه کند.
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-07 09:06:11
نظر دهید

۱ نظر
جواد
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۷
این پسر بی نظیره...خداییش امیری رو بی خیال شین اینو وردارین ...قمار امیری صد درصد باخته...
بهترین ترکیب داداشم :
بیرانوند....شجاع/پورعلی گنجی/رامین/انصاری.....نوراللهی/مسلمان/ترابی/عالیشاه...علیپور/طارمی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر