فهرست
دردسر تازه ملی‌پوشان پرسپولیس؛ شوخی با منصوریان
دردسر تازه ملی‌پوشان پرسپولیس؛ شوخی با منصوریان

دردسر تازه ملی‌پوشان پرسپولیس؛ شوخی با منصوریان

آی اسپورت - حضور علیرضا منصوریان در تمرین تیم ملی همراه بود با شوخی او با برخی از بازیکنان تیم ملی، به خصوص علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، رامین رضاییان، مهدی طارمی، کمال کامیابی نیا و ... برخی شبکه های اجتماعی طرفدار پرسپولیس با بازنشر تصاویر مربوط به این اتفاق از بازیکنان این تیم گلایه کردند که چرا با منصوریان طوری رفتار کردند که استقلالی ها آنها را مشتاق به حضور در استقلال معرفی کنند.
 در واکنش به این انتقادهای متعصبانه، یک ملی پوش پرسپولیس گفت: «از این دوستان اگر واقعا طرفدار پرسپولیس هستند و هدف شان تخریب تیم نیست خواهش می کنم قصه درست نکنند! ما سمت منصوریان رفتیم چون ادب حکم می کرد به او خوشامد بگوییم. وقتی کریم باقری هم به تمرین تیم ملی آمد، همه این کار را کردند. هیچ حرفی هم بین ما رد و بدل نشد. مثلا من خودم فقط به منصوریان تبریک گفتم که سرمربی استقلال شده است. کامیابی نیا هم با منصوریان شوخی کرد و البته منصوریان هم کمی سر به سر رضاییان گذاشت و با اشاره به برند لباسی که رامین معمولا می پوشد، کمی ملی پوشان را خنداند.»
این بازیکن پرسپولیس در پایان گفت: «برخورد ما کاملا دوستانه بود و قرار هم نیست چون منصوریان سرمربی استقلال شده با او بد شویم!»

منبع: راد نیوز
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-07 10:18:06
نظر دهید

۱ نظر
4444 برزو 999999999
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۷
بازیکنای لنگ اگه التماس هم بکنن به استقلال بیان راهشون نمیدیم. خوش و بش با منصوریان؟ هه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر