فهرست
پاسخ منفی ملوان به تراکتور؛ ثاقبی باید برگردد
پاسخ منفی ملوان به تراکتور؛ ثاقبی باید برگردد

پاسخ منفی ملوان به تراکتور؛ ثاقبی باید برگردد

آی اسپورت - در پی درخواست رسمی باشگاه تراکتورسازی تبریز جهت دریافت رضایت نامه شاهین ثاقبی، باشگاه ملوان بندرانزلی با ارسال نامه ای با این درخواست مخالفت کرد. باشگاه ملوان در این نامه اشاره کرد که نیازمند حضوری قوی در مسابقات آینده است و به این بازیکن و تمام پتانسیل هایش نیاز دارد. ثاقبی و پور رحمت الله با توجه به اتمام خدمت مقدس سربازی شان هم اکنون تحت قرارداد باشگاه ملوان هستند و باید در تمرینات این تیم حضور پیدا کنند. 

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-07 11:29:14
نظر دهید

۵ نظر
بهرام
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۳۳
اخه اینا چقدر نامردن دارن با آینده یه بازیکن بازی میکنن. بازیکن تو بهترین شرایط فوتبالیش باید بیاد دسته یک بازی کنه؟
علی کامرانی
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۰
این کار مابه ازای انتقال شریفی با لابی گری و خارج از انصاف تیم تبریزی هست نه در آسیا چیزی شدند و نه سهمیه گرفتن بار کج هیچوقت به منزل نمیرسه / دم ملوان تیم بی چیز اما متکی به خود شمال کشور گرم ...
reza
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۴۹
در پاسخ بهرام باید به ایشان بگویم که نامردی برگشتن بازیکن به باشگاهی که با آن قرارداد دارد است یا نامردی این است که بازیکنانی که در تیم نظامی ملوان رشد کرده و مشغول بازی بودیند را با لابی وفریب جهت سربازی به باشگاه دیگر ببرید.فصل گذشته شما ١٤ بازیکن سرباز داشتید .آن هم بهترین بازیکنان تیمهای دیگر را.بختیار رحمانی-سروش رفعیی- خلیل زاده - حمودی- اخباری-شریفی -عشوری و...........ولی نه توانستید از آبرو و حیثیت فوتبال ایران در آسیا دفاع کنید و نه در سطح باشگاهی موفق به کسب سهمیه شدید .با ان همه لابی با تیم یازدهم جدول هیچ فرقی نداشتید.
قرمز تراکتوری
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۹
ثاقبی جون ناراحت نباش ، یه روزی میای به تیمی که عاشقش هستی . یاشاسین تراکتور .
راستگو
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۱
از تراکتوری ها پررو تر فقط خودشون هستند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر