فهرست
استوریج: اگر در سیتی می‌ماندم، هنوز نیمکت نشین بودم
استوریج: اگر در سیتی می‌ماندم، هنوز نیمکت نشین بودم

استوریج: اگر در سیتی می‌ماندم، هنوز نیمکت نشین بودم

آی اسپورت- دنیل استوریج، مهاجم لیورپول عنوان کرد که اگر در سال 2009، منچسترسیتی را ترک نمی‌کرد، همچنان روی نیمکت این تیم نشسته بود.

استوریج، از تیم‌های پایه ی سیتی پشرفت کرد، سپس به عنوان بازیکن آزاد به چلسی پیوست.

او تنها 5 بازی برای چلسی در لیگ انجام داده و معتقد است که شانس حضور او در تیم با پول‌هایی که شیخ منصور به این تیم تزریق کرد و بازیکنانی که به همراه این پول به تیم آمدند، به حداقل رسید.

استوریج که در طول این فصل موفق شده 23 گل برای تیم راجرز به ثمر برساند و نقش بزرگی در صدرنشینی آنها داشته باشد،  در مصاحبه با ESPN گفت: "اگر آنجا می‌ماندم، هیچوقت به جایگاه امروزیم دست پیدا نمی‌کردم.

برای من دوران حضور در سیتی به عنوان یک بازیکن 18 19 ساله و پولهایی که به تیم تزریق شد، بسیار سخت بود.

وقتی به سیتی نگاه می‌کنید، تنها میکا ریچاردز است که از تیم پایه به تیم اصلی منتقل شده و باقی بازیکنان، همگی خریداری شدند، بنابراین فکر می‌نم که تصمیم درستی گرفتم که باشگاه را ترک کردم."

اوضاع برای استوریج در چلسی زیاد تفاوتی نداشت.با حضور فرناندو تورس و دیدیه دروگبا، شانس استوریج برای بازی کردن بسیار پایین بود و  او در این باره  گفت: " با بازی کردن غریبه شده بودم.

در ابتدا، قرار بود که من از بازیکنانی مثل دروگبا، یاد بگیرم و فکر می‌کردم فرصت من به زودی فرا خواهد رسید ولی آنها به من به عنوان مهاجم نوک اعتقادی نداشتند.

همیشه به من می‌گفتند، تو مهاجم نوک نیستی، تو بال هستی. آنها من را اینگونه می‌دیدند و این موضوع من را ناراحت می‌کرد زیرا تمام زندگیم را به عنوان مهاجم نوک بازی کردم.

زمین همیشه جایی بود که من می‌توانستم خودم را آنجا نشان دهم و بسیار خوشحال می‌شدم. در چلسی فرصتی به من داده نمی‌شد. گاهی اوقات، در خانه غمگین بودم و انگار بازی کردن را فراموش کرده بودم.

در هر کاری، دوست دارید که به شما اجازه دهند، کاری که عاشق آن هستید را انجام دهید. وقتی یک نفر، این امکان را از شما می‌گیرد، سخت ترین حالت  ممکن است.

ترسیده بودم، از آینده مطمئن نبودم و خدا را شکر می‌کنم که خانواده‌ام کنارم بودند. در پایان، من خوشحال بودم که در سال 2011 به بولتون پیوستم تا بتوانم خود را اثبات کنم.

بسیار سخت است که برای مدت طولانی بازی نکنی. بازیکنان جوان که در باشگاه‌های بزرگ رشد می‌کنند و فرصت بازی کردن پیدا نمی‌کنند، افسرده می‌شوند. بنابراین 15 ماه سخت را پیش از پیوستن به لیورپول سپری کردم.

باید بگویم که بسیار خوشحالم که به باشگاهی پیوستم که می‌توانم تمام توانایی هایم را در معرض نمایش بگذارم. همیشه به هم تیمی ها و سرمربی ام گوش می‌دهم. این دوره از زندگیم را همیشه به خاطر خواهم داشت زیرا پس از یک دوران سخت، در شرایط خوبی قرار دارم."

     
آی اسپورت
2014-04-11 12:40:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر