فهرست
دلیل عصبانیت دوباره کی‌روش: تیم ملی توپ ندارد!
دلیل عصبانیت دوباره کی‌روش: تیم ملی توپ ندارد!

دلیل عصبانیت دوباره کی‌روش: تیم ملی توپ ندارد!

آی‌اسپورت- در جریان آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان برای بازی امشب با قرقیزستان، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، مشاور خود محمدرضا ساکت را به ورزشگاه آزادی فرستاد تا ضمن نظارت بر تمرین، خیال کارلوس کی‌روش را بابت کمبودها راحت سازد. میزان در این باره نوشت: در حالی که برگزاری آخرین تمرین تیم ملی در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی سؤالات زیادی را ایجاد کرد که چرا این زمین قبلاً در اختیار شاگردان کی‌روش قرار داده نمی‌شد، به سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خبر دادند از توپ‌های انتخابی فیفا برای مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه که قرار است از شرکت نایکی، اسپانسر فیفا تحویل گرفته شود خبری نیست و ملی‌پوشان باید با همان توپ‌های قدیمی کار کنند.
این خبر باعث عصبانیت مرد پرتغالی شده و بابت همین در پایان کار و گفت‌وگو با رسانه‌ها از فرصت‌سوزی رؤسای قبلی یاد کرد و تیم ملی را به کشتی در حال غرق شدن تشبیه کرد. جالب اینجاست تاج پس از آگاهی از این موضوع خواهان پیگیری موضوع شد. در نهایت نامه‌نگاری و مکاتبه با دفتر مرکزی شرکت نایکی انجام شد که آنها هم با اظهار تعجب از این ماجرا اعلام کرده‌اند تیم‌های آسیا باید با دفتر نمایندگی این شرکت در بیروت مکاتبه و سهمیه خود را تحویل بگیرند یا اگر مازاد بر سهم خود می‌خواهند از همانجا خرید کنند.
با این حال فدراسیون نامه دیگری با اشاره به این که خواستار تعداد 500 عدد توپ است به بیروت فرستاده شد که در نهایت آن هم برگشت خورد. ظاهراً باید در نامه به نوع توپ، سایز و نوع سهمیه اشاره می‌شده که این اتفاق رخ نداده تا تیم ملی فعلاً با همان توپ‌های قدیمی کار را دنبال کند.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-06-07 13:18:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر