فهرست
پیش‌بینی روز: قنبرپور؛ سرمربیِ بعدی پرسپولیس
پیش‌بینی روز: قنبرپور؛ سرمربیِ بعدی پرسپولیس

پیش‌بینی روز: قنبرپور؛ سرمربیِ بعدی پرسپولیس

آی اسپورت- قبل از معرفی‌شدن به عنوان یکی از دستیارهای برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس، مصطفی قنبرپور برای هواداران این باشگاه چهره‌ای شناخته‌شده به شمار نمی‌رفت. او نه با تصمیم سرمربی، بلکه با دخالت و نظر مستقیم شخص طاهری به این پست رسید و شنیده می‌شد قرار نیست نقش چشم‌های مدیرعامل را در تیم ایفا کند و در واقع رابط مستقیم و غیرمستقیم کادر فنی و کادر مدیریتی پرسپولیس باشد. مبلغ باورنکردنی و نجومی قرارداد 400 میلیونی او، در جریان فصل تا حدودی کاهش پیدا کرد اما باز هم هیچکس متوجه نشد دقیقا چه کمکی برای پیشرفت پرسپولیس از دست قنبرپور ساخته است؟ او نه دانسته‌های فنی فوق‌العاده‌ای داشت و نه تجربه‌ای در حد کریم باقری برای انتقال به بازیکنان. نهایت نقش این چهره در باشگاه، سهیم شدن در شادی‌های بعد از گل بازیکنان این تیم بود. 
برانکو برای فصل جدید، با یک مربی پرتجربه کروات برای دستیاری‌اش به توافق رسیده است وبه نظر می‌رسد این موضوع، حلقه دستیاران او در باشگاه را تنگ کند. همزمان با این تصمیم، خبر کنار گذاشتن محمود خوردبین و تقدیم سمت سرپرستی به مصطفی قنبرپور هم در حوالی باشگاه شنیده می‌شود. در واقع به نظر می‌رسد برای قنبرپور هیچ اهمیتی ندارد که در چه پستی فعالیت کند. او در هر شرایطی خواهان بقا در باشگاه است و طاهری نیز به هر قیمتی قصد حفظ کردن او در تیم را دارد. این روند، یک قرارداد مالی سنگین دیگر را سهم آقای کمک‌مربی خواهد کرد. مردی که رفته رفته همه پست‌ها در باشگاه را امتحان می‌کند و با توجه به علاقه طاهری، بعید نیست جانشین بعدی برانکو در پرسپولیس نیز باشد. 


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-07 14:55:27
نظر دهید
۱ نظر
-
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۱
اصلاً محاله حتی به طور موقت. مگه الکیه قنبرپور سرمربی بشه!!!؟ شما چی میزنی این مطالب را مینویسی!!؟ احساس خطر کردی اراجایف ننویس. قنبرپور مشاور طاهری و همه کاره این روزهای نقل و انتقالات پرسپولیسه ولی غیرممکنه سرمربی بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر