فهرست
یادداشت فلیپ لام/ یوروی 24 تیمی یعنی جشن و شادی بیشتر
یادداشت فلیپ لام/ یوروی 24 تیمی یعنی جشن و شادی بیشتر

یادداشت فلیپ لام/ یوروی 24 تیمی یعنی جشن و شادی بیشتر

فلیپ لام
برای اولین بار 24 تیم در رقابت های یورو بازی می کنند که این اتفاق خوبی است. وقتی کشورهای بیشتری در این تورنمنت شرکت کنند، هواداران بیشتری هم این بازی ها را می بینند، هیجانی می شوند و تورنمنت را جشن می گیرند. این قسمتی بزرگ از ورزش ماست و فوتبال با این اتفاقات زندگی می کند. با این روش جشن فوتبال حتی بزرگتر هم می شود.

از سوی دیگر حالا یک بازی دیگر هم برای تماشا کردن وجود دارد و دلیلش هم اضافه شدن دور یک هشتم نهایی است. این فشار را روی بازیکنان بیشتر می کند و این یعنی داشتن یک ترکیب قوی خیلی مهم است. چون همه 23 بازیکن باید برای قهرمانی بجنگند.

هر بازیکن و تیمی باید به بهترین شکل عمل کند. هفته ای که با هم می گذرانند خیلی مهم است. هر بحث و جدالی باید خیلی سریع برطرف شود و تصمیمات باید خیلی سریع گرفته شوند. یعنی همه گروه باید تیمی عمل کنند. این تنها روش موفقیت است. خیلی بازیکنان تجربه بین المللی دارند و تجربه شان از باشگاه ها هم همیشه به آن ها کمک می کند. در فوتبال همیشه سورپرایزهایی در کار است. در یورو 2004، اولین یورویی که من در آن بازی کردم، یونان قهرمان شد. تیمی که هیچ کس فکرش را نمی کرد قهرمان شود.

مطمئنم این تابستان هم رویدادهایی در راه هستند که هیچ کس انتظارشان را ندارد. برای من واضح است که چه تیمی بیشترین شانس را برای موفقیت و رسیدن به قهرمانی دارد، چه تیمی است که من طرفدارش هستم و از کجا تورنمنت را نگاه خواهم کرد. کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2016-06-07 16:08:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر