فهرست
سوال بد از شفر؛ عذرخواهی کنیم رفقا!
سوال بد از شفر؛ عذرخواهی کنیم رفقا!

سوال بد از شفر؛ عذرخواهی کنیم رفقا!

آی اسپورت - به هرحال جوانی است و شوری که ممکن است آدم را به بیراهه ببرد. بیراهه‌ای مثل این که توی چشم یک پیرمرد زل بزنی و از آلزایمرش بپرسی.خب، من یاد جوانتری‌های خودم می‌افتم و ناپختگی‌ها و حرف‌هایی که نباید. این بچه‌ها هم لابد همین.

توی ذهن‌شان البته می‌خواسته‌اند پرسشگری کنند و تیتر جذاب در بیاورند اما حساب اینجایش را نکرده‌اند که این جمله ممکن است چقدر غیرمودبانه و توهین آمیز به نظر برسد. پس، حتما بعدتر و با مشاهده واکنش‌ها چه بسا پشیمان باشند و معترف به این اشتباه بزرگ.

شاید هم این یک درس باشد برای مرور یک اصل قدیمی که وقتی خبرنگار می‌شوید که خبر از شما جلو نزند. که هول برتان ندارد. یادتان باشد خبر اثر شماست نه شما محصول او. پس، وقتی با 50 سال اختلاف سنی این فرصت را یپدا می‌کنید که میکروفن را مقابل یک مرد محترم بگیرید باید وسواسی‌تر و مودب‌ترین باشید. و البته کاش همین مرد و نحوه برخوردش با یک سئوال زننده توی ذهن ما بماند که خشم را در مشت نگه داریم.

اگرچه همه مایی که درگیر این شغل، امروز شرم‌مان شد از این چند ثانیه که ویدئوی آن بارها و بارها دیده شده... عذرخواهی کنیم رفقا.

۳۰ ۹  
آی اسپورت
2018-09-26 09:30:00
نظر دهید

۹ نظر
kobar
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۱۱
شفر بايد از آن خبرنگار سوال ميكرد :آيا شما چيزي در مورد شعور و سفره پدر و مادر مي دانيد؟
سامان
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۷
و هر صنفی ادم نفهم وجود داره تو خبرنگارا هم هست این یارو هم یه نمونه اش بود
۷
پرسپولیسی
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۴۵
شرم و حیاهم خوب چیزیه بە خدا
ss
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۵
جناب راهبر منظورت ازین جمله چیه؟ توی ذهن‌شان البته می‌خواسته‌اند پرسشگری کنند و تیتر جذاب در بیاورند .... واقعا ازون سوال چه تیتر جذابی میشه در آورد
۵
1
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۱
نه که خود شما خیلی به تیتر هاتون که تو ورزش سه میزنید فکر میکنید!
یه کسی مثل حسین غفوری یا محمد باقر محقق بوده این هوادارنگار که این سوال رو پرسیده
#هوادارنگار
۸
فرشید
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۵
شما تصور کن این خبرنگار تو اسپانیا بود هر روز میرفت از مربی بارسا که سرطان داشت میپرسید کی میمیری
امیرعباس
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۱
دوست عزیز شما به خودت نگاه نکن اینها اصولا خبرنگار نیستند و اصلا اصول حرفه ای کار هم به هیچ جاشون نیست حتی دنبال تیتر هم نیستند اینها یک مشت اوباش و اراذل طرفداری هستند که هدفشان از این سوال فقط سوژه کردن است امروز شفر فردا یک بنده خدای دیگر... اینها دیگر انتهای چاه ویل بی اخلاقی و کثافت اجتماعی این روزهای ما هستند به بد روزگاری افتاده ایم بی اخلاقی در چهارگوشه شهر موج می زند بیچاره بی پناهان!!
وزارت ننگین ورزش
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۴۴
روزنامه خبر ورزشی روز دوشنبه تیتر اولش آلزایمر شفر بود مسئله بسیار مهم تر از تخریب شفر در آستانه دربیه ،این روزنامه که پر تیراژترین روزنامه مکتوب ورزشیه روز سه شنبه در ادامه حملات تخریبیش علیه شفر نوشت که ترکیب استقلال و ارنج تیمو شفر طراحی نمی کنه و اینو بدون نام بردن از اسم بازیکنی و به زعم خودش به نقل از بازیکنای بزرگ باشگاه نوشت روند تخریب شفر از طرف این روزنامه هر روز ادامه داره\r\n2-این که خبرنگاری این سوالو از شفر می پرسه دلیلش بی ادب بودنش نیست دلیلش اجرای گام به گام تخریب رسانه ای شفره که کاملا هماهنگ شده از طرف روزنامه خبر ورزشی و سایت خبری خبرآنلاین دنبال می شه ( مدیرمسول هر دوشون یکیه) باید پرسیدهدف روزنامه خبر ورزشی از تخریب سازمان یافته و همه جانبه شفر چیه؟\r\n3- من شخصا فکر می کنم هدف از این تخریب اقناع افکار عمومی و آماده سازی ذهن طرفدارای استقلال برای اخراج بی منطق و زود هنگام شفر ه ،می شه رسانه ها رو در هفته ای که گذشت مرور کرد و دید که چطور وضعیت شفر رو در این تیم بغرنج نشون دادن حتی کاری کردن که مدیرعامل بگه شفر اخراج نمی شه در صورتی که حرف از اخراج احمقانه است و هیچ دلیلی برای اخراج این مربی حتی در صورت باخت به پرسپولیس وجود نداره چون استقلال در مسیر پیشرفت قرار داره اساسا طرفدارای استقلال اخراج شفر براشون موضوعیت نداره\r\n4-به نظر می رسه جناب فرهاد مجیدی عجله داره تا به نیمکت استقلال نزدیک بشه به نظر من سناریوی اصلی آمدن فرهاد مجیدی با یک دستیار خارجی یا برعکسه در واقع روزنامه خبر ورزشی و تحرکات رسانه ای این روزنامه نشون می دهدکه جریان جایگزینی مشغول تخریب شدید شفر در افکار عمومیه جریانی که خودشو جایگزین شفر می دونه\r\n5-طرفدارای استقلال بدونن در حال حاضر فضای رسانه ای کل ایران علیه استقلال و شفره باید یاد بگیریم که فریب نخوریم و ذهنیتمون را با رسانه ها جهت ندیم\r\n6-به شفر اعتماد کنیم و باور کنیم که اگر شفر بره قطعا یک مربی وطنی جایگزین می شه ی بازیکن-سلبریتی\r\nبیسواد و فاقد سابقه کار ،وضعیت دلار اجازه نمی ده که مربی خارجی بیاد اینو مطمئن باشید و با دست خودمون تیشه به ریشه باشگاه استقلال که پس از سالها از فوتبال بازی کردنش لذت می بریم نزنیم
۶ ۱
@
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۳
این همه انشاء نوشتی که چی مثلا روشنگری کنی؟ محض اطلاعت اولین بار موضوع الزایمر شفر ور یکی از پیشکسوتان استقلال مطرح کرد و یکی از بازیکنان استقلال تاییدش کرد دیروز هم خبرنگار استقلالی بود و مثلا خواسته بود تیترجذاب از صحبت ها دربیاره. حالا تا صبح توهماتت رو بنویس
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر