فهرست
روز سرنوشت؛ نبض لیگ در آی اسپورت
روز سرنوشت؛ نبض لیگ در آی اسپورت

روز سرنوشت؛ نبض لیگ در آی اسپورت

آی اسپورت- امروز حساس ترین و هیجان انگیزترین روز لیگ برتر کشورمان است. روزی که 7 بازی فوق العاده حساس برگزار خواهد شد و به غیر از دیدار صبا و سایپا تمامی مسابقات سرنوشت ساز است. 
شما همراهان آی اسپورت می توانید امروز را با ما همراه باشید تا از تمامی اتفاقات دیدار ها و حاشیه هایش باخبر شوید. ما تمامی اخبار را در این صفحه برای شما لینک می کنیم . پس تا پاسی از شب همراه ما باشید، پشیمانتان نمی کنیم... 

خوب با پایان نیمه ی اول بازی ها تیم فولاد قهرمان مسابقات لیگ برتر است و تیم های پرسپولیس ، نفت ، استقلال و سپاهان در رتبه های بعدی قرار دارند.
هم چنین تیم مس کرمان که سقوط کرده بود و تیم های داماش و ذوب آهن تیم های دیگری هستند که سقوط می کنند. البته ذوب آهن به پلی آف خواهد رفت. باید ببینیم در نیمه ی دوم چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

خوب گزارش زنده ی بازی ها را خبرنگاران مان آماده کرده اند. گزارش زنده را از لینک های زیر مشاهده کنید:

استقلال تهران - تراکتورسازی

سپاهان - نفت تهران

پرسپولیس - استقلال خوزستان

فولاد خوزستان - گسترش فولاد تبریز

فجر سپاسی - ملوان بندر انزلی

مس کرمان - داماش گیلان

ذوب آهن - راه آهن

صبای قم - سایپااستقلالی ها حوصله ی ورزشگاه رفتن را نداشته اند. نیم ساعت به بازی و 15 الی 20 هزار نفر!ایرادهای بنی اسرائیلی آقای امیر عابدینی، چرا بازی ها همزمان است؟!!!

عابدینی: چرا بازی‌های تیم‌های آخر جدول همزمان با مدعیان قهرمانی است؟

خوب کم کم هیجان ها بالا می رود، ترکیب استقلال که مشخص شد، امیر قلعه نویی به نیکبخت بازی داده و البته کاروالیو را هم به جای جمشیدیان به میدان فرستاده. ژنرال دوباره می خواهد حیدری و بیک زاده را در سمت راست به میدان بفرستد. 

گزارش بازی: استقلال تهران و تراکتورسازی
روز پایانی لیگ برتر برای قعر نشینان حساس پیگیری می شود. فقط یک تیم از 2 دو تیمی که به لیگ یک سقوط می کنند مشخص شده و تیمی که باید بازی پلی اف را بازی کند هم مشخص نیست. از بین تیم های داماش، فجرسپاسی ، ذوب آهن و استقلال خوزستان دو تیم در معرض خطر سقوط به لیگ یک قرار دارند و باید دید کدام تیم از این محلکه جان سالم به در می برد.
بازی های امروز را یک بار دیگر مرور می‌ کنیم:
فجرسپاسی  در خانه میزبان ملوانی است که با یارهای امیدش به دیدار آنها آمده است می رود و این کار برای آنها سهل می کند.  ذوب آهن نیز باید به دیدارراه آهنی برود که چند هفته ای است نتایج خوبی را کسب کرده و توانسته از خطر سقوط رهایی یابد. استقلال خوزستان نیز بازی حساسی را در برابر پرسپولیس دارد اما احتمال اینکه آنها مستقیم به لیگ پایین تر بروند وجود ندارد و فقط خطر بازی پلی آف آنها را تهدید می کند. داماش نیز باید در خانه به دیدار مس کرمانی برود که سقوط کرده و در صورت برد باید منتظر دیگر بازی ها بنشیند.  به نظر شما کدام تیم ها سقوط می کنند ؟ در بخش نظرات  پیش بینی کنیدبا نزدیک شدن به دوران بازنشستگی ،علی کریمی فرصت کمی برای درخشیدن در میادین فوتبال دارد و امروز شاید از آن روزها باشد که هواداران پرسپولیس انتظار معجزه از جادوگر دارند. علی کریمی برای علی دایی بازی خواهد کرد!؟ سوال اینجاست..!

علی کریمی برای علی دایی بازی می‌کند؟ / آخرین شانس 8 پرسپولیس

5 مربی تا ساعتی دیگر می توانند جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سرشان ببرند. اما در بین این مربیان پر افتخارترین شان کدامند؟! گزارش سجاد حقدادی را در این باره بخوانید:

گزارش ویژه: پرافتخار ترین مربی مدعی کدام است ؟

در آستانه جدال حساس استقلال و تراکتورسازی فتح الله زاده برای چندمین بار در این فصل غزل جدایی سر داد. این بار خداحافظی جدی است؟!

فتح الله زاده و خداحافظی با تماشاگران


ضمنا از قسمت عکس آنلاین هم بازدید کنید، عکس هایی از آماده سازی سکوی قهرمانی در تبریز را در این قسمت قرار داده ایم.عکس آنلاین

چه روز شلوغی! امروز قهرمان لیگ و تیم هایی که سقوط می کنند مشخص می شود، احتمالا پس از بازی ها لیست تیم ملی اعلام می شود و البته، لیگ قهرمانان اروپا هم قرعه کشی شد. رئال و بایرن، عجب قرعه ای!

قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد

جدا از بازی های جذاب امروز، رقابت در صدر جدول گلزنان هم نفسگیر است. فکر می کنید کفش طلا به چه کسی می رسد؟!

90 دقیقه تا کفش طلا

حاج فتل خودش را برای روحیه دهی به اردوی آبی ها رساند، البته از پاداش و پول خبری نیست!

فتح الله زاده در اردوی آبی ها


پیش بینی کنید؛ کمتر از 5 ساعت به آغاز هیجان، چه تیمی قهرمان می شود!؟

ساعت 9 شب کی سلطان فوتبال ایران است؟


اولین خبر در حاشیه لیگ است؛ روزبه چشمی به تیم ملی دعوت شده است؟!!!

شگفتی فهرست تیم‌ملی‌؛ روزبه چشمی دعوت می‌ شود

     
آی اسپورت
2014-04-11 19:53:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر