فهرست
«نه» شصت درصدی تراکتوری‌ها به تصمیم جنجالی: ما نژادپرست نیستیم
«نه» شصت درصدی تراکتوری‌ها به تصمیم جنجالی: ما نژادپرست نیستیم

«نه» شصت درصدی تراکتوری‌ها به تصمیم جنجالی: ما نژادپرست نیستیم

آی اسپورت - «من برای وحدت آذری‌های عزیز به تبریز آمدم. از آنجا که پیوستن بازیکن تیم ملی ارمنستان به تراکتور می‌تواند این وحدت را تهدید کند از خرید این بازیکن صرف نظر می‌کنیم.» برخورد عجیب و بیانیه عجیب‌تر آجرلو درباره رد کردن یک بازیکن بخاطر ملیت ارمنستانی، امروز سر و صدای زیادی ایجاد کرد. به خصوص که تراکتورسازی، تا به حال 4 بازیکن از کشور ارمنستان به ایران آورده و تبریزی‌ها مشکلی با شهروندان هیچ کشوری نداشته‌اند.

بحث درباره این تصمیم در شبکه‌های اجتماعی هم داغ بود. بسیاری از هواداران از اینکه بارها قربانی برخوردهای نژادی شده‌اند و حالا تیم‌شان با برچسب نژادپرستی روبرو شده، انتقاد می‌کردند و بعضی دیگر هم می‌گفتند تصمیم آجرلو برای رودررو نشدن بخشی از تندروها با باشگاه تصمیم درستی بوده است.

سوپر گروه «فوتبال تبریز»، بزرگترین گروه تلگرامی هواداران تراکتورسازی، امروز این موضوع را به نظرسنجی گذاشت و از کاربرانش پرسید «از دیپورت بازیکن ارمنستانی از تراکتور رضایت دارید؟» تا این لحظه، بیشتر از 60 درصد کاربران به گزینه «خیر» رای داده‌اند و با تصمیم آجرلو برای رد کردن یک بازیکن فوتبال بر اساس مسائل نژادی و قومی، مخالف بودند. برخوردی که نشان می‌دهد طرفداران فوتبال، بر خلاف بعضی مدیران و تصمیم‌گیران علاقه‌ای به ورود به مسائل غیرورزشی ندارند.
کد خبر: 9406
  ۲۲  
آی اسپورت
2016-06-07 22:40:02
نظر دهید

۲۲ نظر
عمو فیتیله
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۱
چهل درصد البته رای کمی نیست درمورد همچین مسعله ای
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۸
خودتون روخسته نکنید همه حمایت میکنن از این تصمیم. و نزاد پرست هم نیستیم... نژاد پرست کسی س که 40ساله با هیچ یک از تیمنهای اسراییلی بازی نکردن.. این نژاد پرستی س.... پس یاشاسن قره باغ
4گوشه
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۰۹
اقای اجرلو شما بیشتر بدرد کار در پادگان که محل واقعی خدمت شما هست مناسب هستید
-
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۲۷
این رفتار بهت آوره چگونه یک نفر رو به خاطر نژادش دیپورت می کنند و عده ای هم از این حرکت حمایت می کنند ! هرجای دنیا این حرکت رو به شدت محکوم می کنند ونتیجه ای جز بدنامی نخواهد داشت . در ادعا گوش فلک رو کر می کنییم ولی وقت عمل که میرسه از هر عقب افتاده و بدوی بدوی تر رفتار می کنییم
ارش
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۳۰
پس برید تو اینستا اجرلو تا ببینین معنی نژاد پرستی
یوسف
سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۳۶
یه بازی دوستانه با اسراییل برگزار کنین ما هم تو نقل و انتقالات فقط از ارمنستان بازیکن میگیریم. اسراییل که سهله با عربستان هم تو فوتبال قطع روابط کردین
یاشار
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۱۳
عربستانی براشون فرقی نداره فارس باشی یا تورک سعودی ها یک مشت آدمکشند
سعید
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۱۸
چقدر احمقن بعضیا به خدا
هنوز نمی دونن مسئله ی اسراییل یه مسئله ی دینیه و هیچ ربطی به ملیت نداره
احتمالا دوستای ترکمون ک این صحبتو کردن مسلمون نیستن و پیرو مذاهب دیگه هستن
تراختوری
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۵۹
مابااین تصمیم موافقیم شماهروقت ازاسراییل بازیکن گرفتید ماهم ازارمنستان بازیکن میگیریم
هادی
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۰۵
حرف مفت تلگرام نظر سنجی رو خیلی وقته ورداشته
-
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۳۲
نژاد پرستی بقره گفتن به عرب هاست نه جا ندادن به دشمن
بهرام
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۵۴
دوستانی که میگن چرا ما ترک ها از ارمنی ها بدمون میاد وما رو متهم میکنن به نیاد پرستی.
همین ارمنی ها در قضیه خوجالی و قره باغ مسلمانان شیعه آذری رو با کمک روسیه به خاک و خون کشیدن. مساجد مسلمانان رو به خوک دونی تبدیل کردن. چجوریه که دوستان با مقایسه ارمنستان با اسرائیل ناراحت میشن؟؟ خون عرب های لبنانی و فلسطینی از ماترک های آذری شیعه مذهب رنگین تره؟ تازه اونا همسایه ما هم هستن یه زمانی جزو کشور ما بودن من خیلی ها رو میشناسم که تو کشور آذربایجان فامیل دارن و رفت و آمد میکنن چطور انتظار دارین که ما ناراحت نشیم؟؟ ما با رابطه داشتن سیاسی ایران با ارمنستان هم مشکل داریم. چون ی جورایی دهن کجی به ما شهروندان آذربایجانی است.
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۲
قابل توجه بعضی ها که کاسه داغ تر از اش شدن... چند تا مورد میگیم تا بفهمید این کا ما اگه نژاد پرستی س که نیس .کار شما ها نسل کشیس....
1... تغیر نام لیگ امارات وممنوعیت بازی بازیکنای ایرانی در این کشور.... که نمونش هم میلیاردها پول برای بازگرداندن خلعتبری دادین تا جهت مقابله با اینکه مثلا امارات اسم لیگش رو گذاشته خلیج... .2. عدم بازی هیچ یک ازتیمهای ایرانی با تیمهای اسراییلی غریب به40سال. 3.. عدم بازیکن گرفتن ایران از تیمهای عربی مخصوصا عربستان.....
سامان
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۵۹
سایت شما با این کار فقط داره خودشو منفورتر میکنه .
-
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۱۸
این گیروشی پور دلال چقدر پورسانت میخواست که اومده اراجیف میگه
ارتش سرخ آسیا
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۰۵
ماشالا آجرلو ی عزیز هنوز نیومده داره یک تنه با ایجاد تنش و حاشیه راه سقوط و بازگشت ترتر به جایگاه واقعیش (دسته یک) رو فراهم میکنه :))))) دمت گرم سرداررررر!
ارتش سرخ آسیا
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۰۶
ماشالا آجرلوی عزیز هنوز نیومده داره یک تنه با ایجاد تنش و حاشیه راه سقوط و بازگشت ترتر به جایگاه واقعیش (دسته یک) رو فراهم میکنه :))))) دمت گرم سرداررررر!
تی تی
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۰۹
آقای آجورلو اگر بنا به اعتراض هواداره باید بگم این هوادارا سالهاست که دارن به حضور تو و دوستای پاسدارت توی هیت مدیره اعتراض میکنن ولی هیچ اثری نداره.
احسان
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۶
حالا شما چرا کاسه داغ تر از اش شدین ؟ هواداران آذربایجان مشکلی با ازمنی ها ندارند اما دوست ندارند یک ارمنستانی در تیمشان بازی کند. هر وقت بازیکن اسرائیلی و عربستانی را الان تیم های ایرانی جذب کردند تراختور هم بازیکن ارمنستان جذب می کند.
اردوان
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۵۱
این احسان همچین میگه تیمهای ایرانی که انگار تراکتور تیمه ایرونی نیست. من یک آذری هستم ولی این پان ترکها که زیر علم علی اف سینه میزنن. یادشون باشه آذربایجان همیشه با ایران میمونه. اینهای هم که سنگ عربها رو هم به سینه میزان بران بخونن بابک سردار آذربایجان با کی جنگید برای چی جنگید؟؟ ستار خان باقرخان کی بودن برای چی جنگیدن؟؟ مگه نه اینکه همه این بزرگها خون خودشونو پای استقلال ایران دادن ؟؟
-
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۳۹
آره تو راست میگی. پان فارسا چه جوشی میزنن برا برادران ارمنی اشغالگر و وحشی شون. اون حرومزاده ها تو مساجد قره باغ اشغالی سگ و خوک نگه میدارن. تف تو ذات سگی هر دوتون
TT ARENA
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۳۹
آمار که چیزه دیگری رو میگن


http://www.webgozar.com/poll/results.aspx
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر