فهرست
کی‌روش پس از برد 6تایی: میلادمحمدی و محمدطیبی دستاورد ما بودند
کی‌روش پس از برد 6تایی: میلادمحمدی و محمدطیبی دستاورد ما بودند

کی‌روش پس از برد 6تایی: میلادمحمدی و محمدطیبی دستاورد ما بودند

«کارلوس کی روش» پس از برتری قاطع 6 بر صفر تیم ملی ایران در دیدار تدارکاتی سه شنبه شب برابر قرقیزستان گفت: بازیکنان ایران سه شنبه شب نمایش خوبی داشتند و از تلاش نفراتم رضایت دارم.


آخرین دیدار تدارکاتی خود قبل از آغاز مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی را برگزار کردیم و نیاز است تا هماهنگی های لازم برای برنامه های بعدی انجام شود.

از دو هفته آینده دوباره برنامه های آماده سازی را برای دیدار با قطر آغاز می‌کنیم و در واقع جام جهانی برای ما از 15 روز دیگر آغاز می شود.

قطعا شادمان تر از حریف هستیم و باید از نظر مالی تامین باشیم تا بتوانیم با تیم های مطرح برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی رایزنی کنیم.

نجات کشتی در حال غرق شدن کار سختی است و همان انتقادها سبب شد که اکنون رئیس جدید فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را برای کمک به تیم ملی انجام دهد.

تلاش می‌کنیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم و هر فردی که بتواند به تیم ملی در راه صعود به جام جهانی روسیه کمک کند، تشکر خواهیم کرد.

مهمترین دستاورد ما حضور بازیکنان جوانی چون میلاد محمدی در میدان بود و همچنین نفراتی چون دنیال ماهینی و محمد طیبی نیز تجربه خوبی کسب کردند.
     
آی اسپورت
2016-06-07 23:42:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر