فهرست
اظهار نظر جنجالی یوهان کرویف : 4 سال است که در بارسلونا مربی تصمیم گیرنده اصلی نیست !
اظهار نظر جنجالی یوهان کرویف : 4 سال است که در بارسلونا مربی تصمیم گیرنده اصلی نیست !

اظهار نظر جنجالی یوهان کرویف : 4 سال است که در بارسلونا مربی تصمیم گیرنده اصلی نیست !

آی اسپورت - یوهان کرویف ؛ افسانه هلندی باشگاه بارسا و البته آژاکس ، سالهاست که از باشگاه بارسلونا فاصله گرفته است. مشکلات او با مدیران وقت بارسا دلیل اصلی این مساله بوده است ؛ با این وجود هر اظهار نظر او در مورد این تیم در رسانه ها بازتاب وسیعی پیدا می کند. دیروز در جریان یک مصاحبه وی در مورد بارسا و حواشی آن صحبت کرده است که چکیده آن در زیر می آید :« بخاطر حذف بارسلونا غمگینم . اما این آخر دنیا نیست و ناامید نیستم. در بازیهای اخیر ، بارسا همه آنچه که در توانش بوده را ارائه داده است. مقابل رئال عالی بوده و در عوض مقابل اتلتیکو نتوانسته برتری خود را غالب کند.انتقاد به همه ارکان تیم وارد است. اما انتقاد از بازیکن و مربی نباید یکسان باشد. در همه دنیا بازیکنان همان کاری را انجام می دهند که مربی از آنها می خواهد »

وی ادامه داد : 

« در مورد نیمار باید بگویم که او یک قربانی است. قربانی پول ! قربانی طمع مدیر برنامه اش و بی تدبیری مدیران بارسا . شکی ندارم که نیمار در طی اتفاقات اخیر آسیب روحی زیادی دیده است. این نظر من در مورد نیمار است و معتقدم که این مساله بارسلونا را هم تحت تاثیر قرار داده است »در پایان طی یک اظهار نظر جنجالی عنوان داشت :

«  سالهاست که گفته ام ، در رختکن تیم این مربی است که باید تصمیم گیرنده اصلی باشد . اما به جرات می گویم که در 4 سال اخیر در بارسلونا اینگونه نبوده است. آنچه که اتفاق افتاده باور نکردنی است. سیاست اصلی افراد پشت پرده در بارسلونا در درجه اول فروش بازیکنانی بوده که گواردیولا آنها را به تیم آورده بود. این کار تا به امروز ادامه داشته و در نهایت کسی که باید پاسخگوی شکست های احتمالی باشد یک نفر است : " مربی تیم " . در مورد تاتا باید بگویم که بنظر من او مربی خوبی است اما متاسفانه تصمیم گیرنده نهایی شخص دیگری است. خیلی سخت است که تو بخواهی کاری را انجام دهی ولی نتوانی »

     
آی اسپورت
2014-04-11 14:11:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر