فهرست
حاج‌صفی کاپیتان دوم هم نیست؛ معیار کی‌روش مشخص است
حاج‌صفی کاپیتان دوم هم نیست؛ معیار کی‌روش مشخص است

حاج‌صفی کاپیتان دوم هم نیست؛ معیار کی‌روش مشخص است

آی اسپورت - کاپیتانی اشکان دژاگه در تیم ملی، تنها 4 سال پس از حضورش در تیم ملی ایران، باعث شد تا بعضی از بازیکنان قدیمی تیم از جمله احسان حاج صفی ناراحت شوند. این بازیکن در مصاحبه ای رسما گفت که از این بابت ناراحت است. کی روش هم در بازی مقدونیه با وجود حضور حاج صفی در زمین، پس از تعویض اشکان بازوبند را به مسعود شجاعی سپرد تا به احسان بگوید اگر قرار به کاپیتانی هم باشد، او کاپیتان دوم تیم ملی نیست.
انتخاب کاپیتان ها در تیم کی روش، بر حسب سابقه نیست و او تنها می گوید بازیکنی که تجربه بین المللی بیشتری داشته باشد باید بازوبند را ببندد. مثلا یک روز او کریمی و نکونام را به اتاقش دعوت کرد و رو به این بازیکنان گفت معیارش برای انتخاب کاپیتان چه چیزهایی است و در نهایت بازوبند را به نکونامی سپرد که تجربه بین المللی بیشتری داشت. مسعود شجاعی هم اخیرا در مصاحبه خود دقیقا به همین نکته اشاره کرد و گفت: «ما همه با این موضوع کنار آمده ایم. کی روش بازیکنی را به عنوان کاپیتان انتخاب می کند که تجربه بین المللی بیشتری داشته باشد.» اشکان به همین دلیل فعلا کاپیتان تیم ملی ایران است.

منبع: خبر آنلاین
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-08 10:32:28
نظر دهید

۳ نظر
علی
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۰۳
اولا علی کریمی تجربه بازی تو لیگ قهرمانان اروپا که بالاترین سطح فوتبال دنیاستُ داشته، ثانیا طبق این نظریه با توجه به حضور مسعود شجاعی تو بازی دیشب،سید جلال حسینی نباید کاپیتان میشد
-
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۰۳
age injoore chera ba boodane masood sed jalal capitane?
-
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۰
چرت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر