فهرست
ویا: رویای ما حضور در فینال لیگ قهرمانان است
ویا: رویای ما حضور در فینال لیگ قهرمانان است

ویا: رویای ما حضور در فینال لیگ قهرمانان است

آی اسپورت- دیوید ویا، مهاجم اتلتیکو مادرید می‌گوید که پس از حضور در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان، رویای تیمش حضور در فینال این جام است.

قرمز و سپیدپوشان، با نتیجه ی 1-0 توانستند بارسلونا را شکست دهند و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کنند و حالا باید منتظر رقیب خود از بین رئال مادرید، چلسی و بایرن مونیخ باشند.

ویا معتقد است که برای پایتخت نشین ها بسیار جالب و خاص است که دو تیم از این شهر در نیمه نهایی حضور دارند و همچنین، قرعه کشی جمعه و حریف احتمالی آنها، تغییری در هدف انها ایجاد نمی‌کند.

وی در مصاحبه با آس گفت: "رویا، حضور در فینال است، فرقی ندارد که با چه تیمی در نیمه نهایی بازی می‌کنیم. این تیم، با تلاش، صبر و فداکاری به فینال خواهد رسید.

طرفداران اتلتیکو مانند طرفداران مادرید، از اینکه در چهار تیم برتر هستیم، بسیار خوشحالند. برای یک شهر، حضور دو تیم از آن در نیمه نهایی لیگ قهرمانان فوق‌العاده است."

چهارشنبه شب، یاران ویا توانسند 1-0 شاگردان مارتینو را در بیسنته کالدرون شکست دهند و ویا معتقد است که این بازی، بهترین بازی آنها از ابتدای فصل تا به اینجا بوده است.

او گفت: "بله، بهترین بازی بود. در دقایق ابتدایی بسیار خوب کار کردیم ولی افت کردیم زیرا 90 دقیقه نمیتوان فشار آورد. تیم فوق‌العاده بود."

     
آی اسپورت
2014-04-11 13:48:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر