فهرست
چرا زلاتان حضورش در منچستریونایتد را به تأخیر می‌اندازد؟
چرا زلاتان حضورش در منچستریونایتد را به تأخیر می‌اندازد؟

چرا زلاتان حضورش در منچستریونایتد را به تأخیر می‌اندازد؟

آی اسپورت - در حالی که زلاتان ابراهیموویچ طبق ادعای خود قرار بود مقصد بعدی‌اش را روز گذشته (سه‌شنبه) در مراسم رونمایی از برند پوشاک جدیدش مشخص کرده و به‌نوعی بمب نقل‌و‌انتقالات تابستانی را منفجر کند، اما در نهایت به خبرنگاران حاضر در محل گفت که قصد اعلام کردن مقصد بعدی‌اش را ندارد و آنها همچنان باید در این مورد صبور باشند!
نشریه «تلگراف» انگلیس در گزارشی مدعی شد ایبرا به این دلیل اعلام تیم جدید خود را به تأخیر می‌اندازد که نمی‌خواهد ثروت بادآورده‌ای را از دست بدهد. بر اساس این گزارش بندی به نام بند وفاداری در قرارداد زلاتان 34 ساله با پاری‌سن‌ژرمن وجود دارد که اگر این بازیکن تا روز پایانی قرارداد خود که 30 ژوئن (10 تیر) است، به قراردادش پایبند باشد و زودتر از این موعد به تیم دیگری ملحق نشود، پاداش وفاداری از PSG خواهد گرفت.
براساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های انگلیسی، مینو رایولا، مدیربرنامه‌های این مهاجم سوئدی مذاکرات مثبتی با نمایندگان باشگاه منچستریونایتد داشته است و این باشگاه انگلیسی به این بازیکن پیشنهاد قراردادی یک ساله با قابلیت تمدید برای یک سال دیگر و دستمزد هفتگی 250 هزار پوند در هفته داده است.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-06-08 11:41:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر