فهرست
پس از تمدید با رم؛ امیدواری توتی به فتح اسکودتو
پس از تمدید با رم؛ امیدواری توتی به فتح اسکودتو

پس از تمدید با رم؛ امیدواری توتی به فتح اسکودتو

آی اسپورت - کاپیتان کهنه‌کار تیم فوتبال رم از تمدید یک ساله قراردادش با این تیم و نقشی که قرار است پس از آویزان کردن کفش‌هایش ایفا کند، ابراز خرسندی کرد. فرانچسکو توتی پس از تمدید یک ساله قراردادش برای بازی در جالوروسی و نیز عقد قرارداد همکاری با این باشگاه برای ایفای نقش به‌عنوان مدیر فنی به شبکه تلویزیونی باشگاه گفت: من واقعاً خوشحالم، چون پس از فصل آینده من شش سال دیگر در رم به‌عنوان مدیر فنی فعالیت خواهم داشت. همان‌طور که همیشه به رئیس باشگاه و دیگر اعضای آن گفته‌ام، ترجیح می‌دادم که یک نقش بسیار مشخص مانند مدیر فنی داشته باشم. آنها هم موافقت کردند و من قدردان‌شان هستم.
توتی پیامی هم به هواداران رم داد: حرف زیادی برای گرفتن ندارم. من 25 سال بازی‌های سراسر از احساس داشته‌ام. من همیشه عاشق هواداران رم بوده‌ام، اما این احساس دو طرفه است. بدون حضور هواداران کار ما سخت می‌شود و امیدوارم که آخرین فصل بازیگری‌ام را هم کنار آنها سپری کنم و با هم افتخاری تازه را به‌دست آوریم.
کاپیتان 39 ساله جالوروسی که سه ماه دیگر 40 ساله می‌شود، در پایان گفت: امیدوارم فصل آینده بتوانم دومین اسکودتوی خود را با رم ببرم. ما به توانایی‌مان برای انجام این کار باور داریم. ما تیمی به‌شدت جاه‌طلب هستیم، اما می‌دانیم که در لیگ تیمی مانند یوونتوس وجود دارد که از همه تیم‌ها قوی‌تر است.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-06-08 11:52:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر