فهرست
پیام جادوگر به محمدی؛ معطل نکن برو پرسپولیس
پیام جادوگر به محمدی؛ معطل نکن برو پرسپولیس

پیام جادوگر به محمدی؛ معطل نکن برو پرسپولیس

آی اسپورت- اسطوره سرخ پوشان فصل قبل بارها به ستایش از تیم برانکو پرداخت و حتی با حضور سرزده در تمرین این تیم به بازیکنان در آستانه پایان لیگ روحیه داد. او مانند همه هواداران پرسپولیس دوست دارد که این تیم در فصل جابجایی تابستانی خوب کار کند تا فصل بعد مشکلی برای کسب عنوان قهرمانی نداشته باشد.
مهرداد محمدی بازیکنی است که علی کریمی دوست دارد تا پیراهن پرسپولیس را بر تن کند. جادوگر با این پیام” پسر معطل نکن برو پرسپولیس” ستاره جوان راه آهن را به پیوستن به پرسپولیس دعوت کرد. مهرداد در فصلی که گذشت عملکرد بسیار خوبی در راه آهن داشت و به تیم ملی فوتبال هم دعوت شد. او علاوه بر پرسپولیس از سپاهان هم پیشنهاد دارد و باید دید در نهایت چه تیمی را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب خواهد کرد.
به نظر می رسد که خود او دوست دارد که به سرخ پوشان پایتخت برود و پیش از این هم مدیر برنامه های طارمی با گذاشتن یک پست مهرداد محمدی را یک پرسپولیسی دانست و از رویای این بازیکن برای حضور در قرمز پوشان سخن به میان آورد و به نطر می رسد که علی کریمی هم متوجه شده که این بازیکن جوان دوست دارد راهی پرسپولیس شود. کریمی پیش از این هم با تشویق کردن رامین رضاییان به پیوستن به پرسپولیس سهم بسزایی در انتقال این بازیکن داشت و به همین خاطر است که رضاییان هم بارها از کریمی تشکر کرد.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-08 13:22:50
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۵۳
ماشاءالله به داش علی که بی نمایش عاشق پرسپولیسه
4444 برزو 999999999
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۵۲
این علی فکی هنوز زنده است که! مگه بیماری نگرفته بود؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر