فهرست
استاتوس: سوشا مکانی و آرمان‌شهر خیالیِ ما
استاتوس: سوشا مکانی و آرمان‌شهر خیالیِ ما

استاتوس: سوشا مکانی و آرمان‌شهر خیالیِ ما

آی اسپورت- تصویر سوشا مکانی با شلوار زردی که با آن به تمرین پرسپولیس آمده بود دوباره در حال هم رسانی است . کمیته اخلاق با تخفیف و چشم بستن روی جرم قبلی گلر پرسروصدای پرسپولیس ، او را به دلیل ارتکاب جرم پوشیدن شلوار زرد شش ماه محروم کرده تا لابد فردا اگر کسی خواست دست به این کار نابه کارانه بزند ، یادش باشد که تیغ از رگ گردن به ما نزدیک تر است.
این که سوشا در پنج شنبه بعد از باخت پرسپولیس مقابل نفت که اتفاقا با اشتباه او رقم خورد ، با این شلوار به تمرین بیاید ، پسندیده نیست ، اما شش ماه محرومیت بابت پوشش که به هرحال در حوزه مسائل شخصی است ، باورنکردنی و ناجوانمردانه است . اگر شما جزو کسانی هستید که دل تان از این حکم خنک شده ، به یاد بیاورید توی تاریخ چقدر از این آدم ها بوده اند که تلاش کرده اند ما را از منکر ذهنی شان نهی ؛ ما را شبیه خودشان و دریافت خود را از زندگی زورچپانمان کنند .
این محرومیت - شش ماهه - از سوی نهادی به نام کمیته اخلاق صادر شده ، جایی که تا اسمش می آید یاد آرمانشهر خیالی و شهردار قلابی اش می افتیم . جایی که بینش اش را می شود از همین حکم آخر دریافت . نهادی که زورمان به آن نخواهد رسید ؛ بس که این فوتبال مثل دانه تسبیح توی دست تاج و کفاش و غیره و ذلک می چرخد. 


پژمان راهبر 
  ۹  
آی اسپورت
2016-06-08 13:25:55
نظر دهید

۹ نظر
فرید
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۹
این که یکی چی بپوشه به من و تو چه؟ دولت باید به مسائل اقتصادی برسه. این که کی موش بیرونه به من و تو چه مربوط.
همین حرفا وقتی اون روز زده شد تو تلوبزیون فاتحه حریم خصوصی رو باید بخونیم
کیان
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۱
اگه بدون شلوار عکس مینداخت چقدر محروم میشد!؟
تو مسابقات که با شورت میان عیبی نداره!؟
Alireza
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۳
مزخرفه اینرای. به کسی مربوط نیست کی چه پوششی داره یا چی میپوشه اگه قرار بر محرومیت باشه اون باشگاه بازیکنه که باید نظر بده
علی سینس
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۸
یکی از بهترین لابی های تاریخ فوتبال ایران برگردوندنه سوشا به دروازه شون بود حیف که امسال نیست . یاد مجاهد خذیراوی بخیر چه استعدادی داشت ولی تو فدراسیون کسی استقلالی نبود
یوسف
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۹
یه عده پیشونی داغ کرده بی منطق و اشتباهی تو فوتبال!
Derrick Rose
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۴۸
من خودم لباس های نا متعارف تن جوونها زیاد دیدم و خودمم شاید یکی دوتا داشته باشم ولی واقعا جناب سوشا مکانی این چه کاری بود تو کردی،.. اصلا این شلوار آخرین مد فشن میلان و از خود دی اسکوِرد گرفتیش،.. باید بعد باخت پرسپولیس و اون افتضاحت تو گل خوردن لایی و پرپرشدن قهرمانی با این تیپ بیای سر تمرین؟! نمیشد اینو شب وقتی با رفیقات میری رستوران تنت میکردی نه صبح سر تمرین؟!؟ خودت با دست خودت فوتبالتو تباه کردی! کریس رونالدو مسی و نیمار که این آخریه اسطوره لباسهای اجق وجقه هم این لباس مزخرف زشت تورو نمیپوشن تازه اونم تو قلب اروپا که محل مد و فشنه،.. برات متاسفم و خدا رو شکر که از تیم محبوبم رفتی،..کی به تو گفته خوشتیپی این بزرگترین سواله ؟!؟!؟!؟؟؟
سعید
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۵
جریان سوشا مثل معروف هست که میگه
خانه از پایبست ویران استمعمار در فکر ایوان است
هزار باندو دسته الان مشغولنقل و انتقال بازیکنان هستند
کمیته اخلاق به شلوارک سوشا گیر داده
اگر خیلی اخلاق مدار هستید به فکرپاکرکردن فضای نقل و انتقالاتی باشید
یاغی
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۵۴
توی مملکت چماق ازین بیشتر نمیشه انتظار داشت حتی ازین عجیب تر هم خواهیم دید
4444 برزو 999999999
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۱۲
فارغ از تمام ژست های روشنفکری از این تصمیم استقبال میکنم و بهتر است سوشا از این "توفیق اجباری لژیونر شدن" استفاده کند و در جایی خارج این مرزها کیفیت های فنی اش را به رخ بکشد. برای حرص نخوردن هواداران، بد نیست هرازگاهی غیرفوتبالی ها برای فوتبال تصمیم بگیرند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر