فهرست
نکته نگران کننده خریدهای استقلال: منتخب رباط‌های پاره!
نکته نگران کننده خریدهای استقلال: منتخب رباط‌های پاره!

نکته نگران کننده خریدهای استقلال: منتخب رباط‌های پاره!

آی اسپورت - فصل نقل و انتقالات برای استقلال، داغ‌تر از همه تیم‌های لیگ برتر است. آن‌ها در روزهای ابتدایی بختیار رحمانی، وریا غفوری و فرشید باقری را خریدند و در حال مذاکره با چند گزینه بزرگ دیگر هستند. بازیکنانی که فصل آینده می‌توانند تیمی غیر قابل مهار برای منصوریان بسازند. نکته نگران کننده درباره لیست خرید استقلال، استعداد بالای بازیکنان این تیم در مصدومیت طولانی مدت است. استقلال همین حالا، روزبه چشمی ستاره جوان فصل پیشش را بخاطر مصدومیت طولانی مدت در اختیار ندارد و شاید فصل آینده، رباط صلیبی آسیب پذیر بازیکنان جدیدش کار دست آن‌ها بدهد.

هر سه خرید قطعی استقلال، قبلا سابقه پارگی رباط صلیبی داشته‌اند. بختیار همزمان با محرومیت بخاطر باطل شدن کارت معافیت، رباط صلیبی پاره کرد و ماه‌ها خانه نشین بود. وریا غفوری هم قبل از حضور در سپاهان سابقه پارگی رباط صلیبی داشت. فرشید باقری، از همه شرایط بدتری دارد و حدود 7 ماه بخاطر پارگی رباط صلیبی نتوانسته برای تیم سابقش مس به میدان برود.

در بین گزینه‌های آینده استقلال هم مجتبی جباری سابقه زیادی در مصدومیت‌های مختلف از جمله رباط صلیبی دارد و کاوه رضایی هم فصل پیش سیاری از بازی‌های تیمش را بخاطر مصدومیت از دست داد. با اضافه کردن روزبه چشمی و خسرو حیدری به این لیست، استقلال فصل بعد تیم خطرناک و در عین حال شکننده‌ای خواهد بود. با ترس از کابوسی شبیه استقلال لیگ یازدهم، که بخاطر ستاره‌های پرتعداد هفته‌ها صدرنشین بود اما مصدومیت همین ستاره‌ها، پایان تلخی برای آن‌ها رقم زد.کد خبر: 9406
  ۷  
آی اسپورت
2016-06-08 14:47:16
نظر دهید

۷ نظر
علی سینس
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۲
بازیکنای خودمون که فصل پیش بدنسازی نداشتن اینام ایشالا با یه بدنسازی خوب هیچیشون نمیشه
vahid.t
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۹
به کوری چشم ای اسپرت همه سالمن
-
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۱
استقلال دوست داره با این رباط پاره ها کار کنه که تیمهای دیگر با رباط سالمها قرارداد ببندن شما مشکل دارید
-
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۳۱
خخخخ آی که بزنه رباطشون پاره شه بخندیم
باب اسفنجی
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۴۲
نکته نگران کننده تر سوختگی لنگیاس
علیرضا اس اس
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۲۳
معلوم خیلی از خریدها اس اس آتیش گرفتن و هیچی پیدا نکردن فاز منفی رباط میدن
4444 برزو 999999999
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۳
والا اونا که بازیکن اند رباطشون قبلا پاره شده بازیکنهای دوزاری لیگ هم رباطشون و اصلا تموم بدنشون سالم مونده! اتفاقا از این مصدومیت ها میشه به غیرت و تعصب یه بازیکن نسبت به تیمش پی برد. همین مجتبی جباری الان تو لیگ قطر در کنار ژاوی جزو دونده ترین بازیکنها بود علیرغم اینکه سنشم بالا رفته.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر