فهرست
یکی از نفرات لیست خروجی استقلال: منصوریان با من مشکل داشت
یکی از نفرات لیست خروجی استقلال: منصوریان با من مشکل داشت

یکی از نفرات لیست خروجی استقلال: منصوریان با من مشکل داشت

آی اسپورت- مهدی مومنی درباره اینکه نام او در لیست خروج رسمی باشگاه استقلال قرار گرفته، گفت: صحبت خاصی ندارم. در هر صورت مربی جدید آمده و هر فردی هم یک عقیده‌ای دارد. الان هم استقلال نشد به تیم دیگری می‌روم. برای من خیلی فرق ندارد که بخواهم ناراحت شوم. چون هرمربی نظر و عقاید خودش را دارد.


با منصوریان مشکل داشتم: من در نفت هم با منصوریان مشکل داشتم و الان که می‌بینم در لیست خروج استقلال هستم خیلی تعجب نمی‌کنم. در واقع اگر در لیست منصوریان برای فصل بعد بودم هم به خاطر مشکلات سال گذشته نمی‌توانستم در این تیم بمانم و برای استقلال بازی کنم.


چه اتفاقاتی افتاد که با منصوریان در نفت دچار مشکل شد؟ حرف خاصی ندارم و به منصوریان احترام می‌گذارم. فوتبال من فصل گذشته نابود شد و الان هم از این خبری که دادید‌، تعجب نکردم چون اگر می‌ماندم این مشکلات ادامه داشت. من اگر می‌خواستم فصل خوبی داشته باشم این اتفاق در نفت برایم می‌افتاد اما انشاءالله به تیم دیگری می‌روم تا خودم را ثابت کنم.


از تیمی پیشنهاد دارد یا خیر؟  پیشنهاد جدی نداشتم اما باید با استقلال اول تسویه حساب کنم. آنها هنوز 50 درصد هم از قراردادمان را نداده‌اند.


 فکر می‌کند یک روز دوباره به استقلال برگردد؟ صد در صد. من استقلال را دوست دارم و اینکه از این تیم می‌روم ناراحتم. اما می‌روم تا خودم را نشان دهم تا بدانند حق من این نبود.
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-08 17:43:14
نظر دهید

۲ نظر
باب اسفنجی
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۵۷
هوادارای استقلالم باهات مشکل دارن
رحمتی بیشخصیت
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۰۸
اومدن و رفتنش خیلی مشکوک بود. دلالت کی بود؟ رحمتی؟؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر