فهرست
بازی منصوریان و طالب‌لو تمام شد/ 1-0 به نفع منصوریان
بازی منصوریان و طالب‌لو تمام شد/ 1-0 به نفع منصوریان

بازی منصوریان و طالب‌لو تمام شد/ 1-0 به نفع منصوریان

آی اسپورت- علیرضا منصوریان خاطرات خوبی از وحید طالب‌لو دارد. روی آخرین جامی که منصوریان بالای سر برد به نوعی امضای دروازه‌‌بان آبی‌ها حک شده بود. اگرچه استقلال در بازی مقابل پگاه گیلان در وقت‌های اضافه با برد 3برصفر توانست قهرمان شود اما طالب‌لو تیمش را تا این مرحله رسانده بود. در سه مرحله قبلی مقابل فولاد،راه‌آهن و ذوب‌آهن بازی‌ها به پنالتی رسیده بود و در هر سه بازی طالب‌لو، یک تنه تیمش را کول کرده و بالا برده بود. طالب‌لو در آخرین مصاحبه‌هایش با اشاره به آن بازی‌ها گفت:«خوشحالم که پنالتی هایی که من در جام حذفی گرفتم باعث شد منصوریان با جام از فوتبال خداحافظی کند. این موضوع برای من خوشحال کننده بود چون اگر یادتان باشد ما در لیگ هفتم شرایط خوبی نداشتیم. جام حذفی تنها جامی بود که منصوریان می‌ توانست با قهرمانی در آن با جام از فوتبال خداحافظی کند که خدا را شکر همین اتفاق هم افتاد.»
شاید طالب‌لو به خاطر این، یادی از گذشته‌ها کرده که انتظار داشته منصوریان هم کاری کند که او با جام و با پیراهن تیم  محبوبش از استقلال خداحافظی کند. اما منصوریان با قرارداد نام این دروازه‌بان در لیست مازاد رویاهای کسی که روزی برایش جامی گرفته بود را برآورده نکرد. بازی این بار یک- یک مساوی نشد.
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-08 19:38:44
نظر دهید

۵ نظر
-
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۲
لعنت برفوتبال کثیف کسی خونش ابی بود رو با دلشکسته بیرون کرد وحید با معرفت
حامد
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۱۸
وحید طالبلو اسطوره تعصب استقلال. هواداران آبی هیچوقت فراموشت نمیکنن بزرگ مرد استقلال
اس اسی
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۰۱
همه اینا زیر سر اون رحمتی بیشخصیت و ازخود راضییه!
4444 برزو 999999999
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۳۱
دوستان استقلالی متوجه باشند که قرارداد طالب لو کمتر از 700 میلیون تومن نخواهد بود و بهتره یه گلر جوون بیاریم با قرارداد کمتر تا واسه اینده ی استقلال هم بهتر باشه. فارغ از تموم ژست هایی که بازیکنان به اسم تعصب و غیرت میگیرن اما بابت بازی خودشون تو یه تیم حقوق های چند صد میلیون تومنی میگیرن و نباید به منصوریان خرده بگیریم که تیمشو چرا اینجوری میخواد ببنده! مظلومی با همه راه اومد قلعه نوعی رفت اولادی و نیکبخت رو اورد تو تیم اما منصوریان باید یه فرقی با اونا داشته باشه اگه میخواد نتیجه بگیره.
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۱۰
متاسفانه رحمتی در استقلال فراتر از یک بازیکن عمل میکند و همینچباعث لطمه زدن به استقلال شده است و حتی سال گذشته قهرمانی را از استقلال گرفت!!منصوریان هم قطعا در این تیم مچفق نخواهد شد,چون مکتب به قول خودشان حجازی در این تیم حاکم است,مکتبی که در ظاهر زیباست اما در باطن عامل خریب و دودستگی و عدم موفقیت در اسنقلال شده است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر