فهرست
نشست خبری لوو: کاپیتان را انتخاب کردم
نشست خبری لوو: کاپیتان را انتخاب کردم

نشست خبری لوو: کاپیتان را انتخاب کردم

آی‌اسپورت- اولین کنفرانس خبری یواخیم لوو در مسابقات قهرمانی اروپا برگزار شد و او در مورد مسائل مختلفی از جمله دعوت یوناتان تا، به جای آنتونی رودیگر مصدوم صحبت کرد. سایت بوندسلیگا نوشت: لوو ابتدا در مورد رودیگر گفت:«من برای رودیگر بسیار متاسفم، او به طور مداوم پیشرفت کرده بود و در وضعیت خوبی قرار داشت. متس هوملس نیز کار با توپ را امروز آغاز کرده است و فردا به تمرینات تیمی اضافه خواهد شد و بعد از اینکه پودولسکی بعدازظهر به اردوی ما پیوست، تیم کامل خود را در اختیار داریم.این بسیار مایه تاسف است که در اولین روز تمرینات خود چنین مصدومیت بدی( رودیگر)  را شاهد باشیم، من بسیار برای او متاسفم. ما تصمیم گرفتیم یوناتان تا را در پست دفاع میانی جانشین رودیگر کنیم، او در سه هفته اخیر تمرینات انفرادی خود را کامل کرده است. از مصدومیت ها نمی خواهیم گله کنیم و با گزینه های موجود قصد داریم بهترین عملکرد را داشته باشیم، تیم بسیار بسیار خوبی داریم و به بازیکنان موجود کاملا اعتماد دارم».

یوگی، در مورد وضعیت دفاع مانشافت گفت:«در استانداردهای دفاعی، ما مشکلاتی داریم و در این هفته می رویم که روی این موضوع تمرکز کنیم. موصطافی و هوودس می توانند گزینه های شروع بازی در دفاع وسط باشند، تا قبل از تمرینات تصمیمی نخواهم گرفت اما به هر دوی آنها اعتماد دارم. در مورد مصدومیت خدیرا و بواتنگ هیچ نگرانی وجود ندارد و آنها امروز در سلامت کامل بودند».

لوو در انتها در مورد انتخاب کاپیتان در بازی با اوکراین گفت:«من در پیش خودم کاپیتان را انتخاب کرده ام اما آن را هنوز اعلام نمی کنم. ماریو گوتزه نیز در فرم خوبی قرار دارد و از لحاظ آمادگی جسمانی نیز برای بازی های یورو کاملا اماده است».


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-06-08 20:06:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر