فهرست
درباره مهاجم جدید استقلال؛ مطهری را «قربانی» کرد
درباره مهاجم جدید استقلال؛ مطهری را «قربانی» کرد

درباره مهاجم جدید استقلال؛ مطهری را «قربانی» کرد

آی اسپورت- این دومین خرید استقلال از نفت بعد از میلاد زکی پور است. منصوریان اما برای خرید این مهاجم ۱۹۰ سانتی متری، برنامه ای ویژه در سر دارد. او به درستی اعتقاد داشت یکی از مشکلات استقلال در چند سال گذشته نداشتن یک مهاجم هدف است که تیم را بالا نگه دارد. قربانی البته با این جثه درشت، برخلاف مهاجمان پیشین استقلال یعنی پروپئیچ یا قبل از او فرزاد حاتمی، غیر از توان بالا در برخوردهای تک به تک روی هوا و روی زمین، قدرت حمل توپ بلایی دارد. سرعتش بالاست و خیلی خوب می تواند یار روبرو را با تکنیک از پیش رو بردارد.
قربانی که کشف یحیی گل محمدی در نساجی مازندران بود، نقشی کلیدی در لیگ برتری شدن گهر درود داشت و در ۳ فصل گذشته در نفت تهران، روز به روز بهتر از قبل شده است. او که ابتدای فصل امسال را به دلیل یک بیماری نادر، بیش از ۴ ماه تحت درمان بود و اجازه بازی از سوی کمیته پزشکی نداشت، در بازگشت به نفت، بقدری خوب بود که ارسلان مطهری را نیمکت نشین کرد و نقشی کلیدی در صعود یکباره نفت به رده های بالایی جدول داشت.
منصوریان که می دید توان مالی استقلال برای جذب مهاجمان روی بورسی چون پریرا ، کاوه رضایی و مرتضی تبریزی کافی نیست ، علی قربانی را با قراردادی بسیار معقول به استقلال آورد تا دیگر وزیر ورزش هم استقلالی ها را متهم به ریخت و پاش نکند. این دومین خرید ارزان قیمت استقلالی ها از نفت ، بعد از میلاد زکی پور است.

منبع: خبر آنلاین
  ۶  
آی اسپورت
2016-06-09 12:47:05
نظر دهید

۶ نظر
محمد
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۴۰
تیتر ایهام بدی داره
نام و نام خوانوادگی
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۰۲
باید دید مورد تایید عالیجناب رحمتی (کاپیتان و همه کاره و صاحب جدید استقلال) هستند یا نه.
علی سینس
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۵۰
الان وزارت میگه چون لنگ ضعیف شده چنتا بازیکنم بدید بهشون خخخخ دگ بهونتون چیه ؟؟؟ علیمنصور انقد ترسناکه؟؟
حسین
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۰
عجب تیتری برا نقل و انتقالات کیسه گذاشتی؛پوکیدم از خنده؛دمت گرم
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۱
ایهام بدی داره مخصوصاً اگه بعد قربانی یه کاما بگذاری. خخخخخخ
4444 برزو 999999999
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
اتفاقا ایهام قشنگی داره تیتر//کلا علیمنصور یه عده بکن تو تیمش جمع کرده تا تو دربی حساب لنگی ها رو برسه/ جانی سینز نسخه ی وطنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر