فهرست
ستاره ناخوانده لژیونرها؛ تیر هوایی برای مهرداد
ستاره ناخوانده لژیونرها؛ تیر هوایی برای مهرداد

ستاره ناخوانده لژیونرها؛ تیر هوایی برای مهرداد

آی اسپورت - اگر قبل از شروع فصل این سوال مطرح می‌شد که بهترین لژیونر ایرانی چه کسی خواهد بود شاید گزینه‌ها به سردار آزمون و جهانبخش خلاصه می‌شد. با شروع لیگ‌های مختلف حالا یک گزینه غیرمنتظره جواب این سوال است. مهرداد محمدی که این فصل اولین فصل حضورش به عنوان لژیونر را در لیگ برتر پرتغال تجربه می‌کند شروعی طوفانی داشته است. محمدی این فصل سپاهان را ترک کرد و راهی دپورتیوو آوس شد و در دو بازی ابتدایی بهترین بازیکن تیمش بود.

آوس در هفته اول به مصاف بوآویستا رفت و دو بر یک بازنده شد. تک گل آوس را مهرداد محمدی وارد دروازه حریف کرد و جالب است که با همین گل با وجود باخت تیمش به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. آمار 4 دریبل موفق، 10 پاس صحیح، یک پاس کلیدی، یک سانتر دقیق و یک گلی که برابر بواویستا به ثمر رساند، نمایش موثری در شروع کارش در لیگ برتر پرتغال بود.

در دومین بازی هم تیم امیر عابدزاده یعنی موریتیمو حریف یاران محمدی بود که البته عابدزاده در ترکیب اصلی قرار نداشت. نتیجه این بازی سه بر یک به سود آوس شد و سرمربی این تیم این سه امتیاز شیرین را مدیون بازیکن ایرانی‌اش است. محمدی در این بازی یک گل زد و دو گل دیگر هم با پاس او به ثمررسید تا هر سه گل آوس حاصل تلاش این بازیکن باشد.

بعد از گذشت دو هفته از لیگ پرتغال، آمار مهرداد محمدی تاثیر روی صددرصد گل‌های زده تیمش است. آماری که اگرچه بعد از دو هفته نمی‌تواند تضمینی برای موفقیت محمدی در ادامه راه باشد اما تا این‌جای کار او را به یکی از موفق‌ترین لژیونرهای ایرانی تبدیل می‌کند. مهرداد و برادرش، علاقه زیادی به اصطلاح تیرهوایی برای تمجید دارند و حالا، هیچکس از مهرداد برای این تمجید شایسته‌تر نیست.

۳    
آی اسپورت
2019-08-19 20:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر