فهرست
آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس؛ تیم ناخواسته برانکو
آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس؛ تیم ناخواسته برانکو

آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس؛ تیم ناخواسته برانکو

آی اسپورت-تیم دلخواه پروفسور آنقدرها هم پرهزینه نبود. باشگاه اما ترجیح داد مثل فصل پیش با سلیقه خودش تیم ببندد و بازیکنانی هم که تا امروز جذب کرده، هیچ‌کدام در لیست سرمربی نبودند. نه علیرضا بیرانوند، نه ساسان انصاری، نه احسان علوان‌زاده و نه حتی سیدجلال حسینی که می‌تواند بهترین خرید پرسپولیس باشد.
 
هیچ‌کدام از این بازیکنان را برانکو نخواسته بود اما هر چهار نفر با باشگاه قرارداد بستند و از بین مازادهای لیست سرمربی هم یکی دو نفر به میل باشگاه ماندند؛ از جمله رضا خالقی‌فر که برانکو نامش را در لیست مازاد نوشته بود. در عوض، باشگاه برای حفظ و تمدید قرارداد محمدحسین کنعانی‌زادگان که تنها یک نیم‌فصل از قراردادش باقی مانده، هیچ کاری نکرده و چیزی نمانده که میلاد کمندانی- که برانکو بر حضورش در پرسپولیس اصرار دارد- را هم از دست بدهد.

کلا داستان جالبی است داستان پرسپولیس و خرید و فروش‌هایش. از بازیکنان فصل پیش این تیم احمد نوراللهی، وحید حیدریه، محمد انصاری، محسن مسلمان، رامین رضائیان، رضا خالقی‌فر، علی علیپور، علی محسن‌زاده، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، شهاب زاهدی، الکساندر لوبانوف، امیرعباس آینه‌چی، محمد رحمتی و مرتضی قدیمی‌پور قرارداد دارند که محسن‌زاده و قدیمی‌پور رضایتنامه‌هایشان را گرفتند و رفتند.

خالقی‌فر که برانکو نامش را در لیست مازاد نوشته بود، به میل باشگاه قرار است بماند و تنها شانس حیدریه هم این است که پرسپولیس نتواند چپ پای جدیدی را به خدمت بگیرد. حال آنکه جری بنگستون، لوکا ماریچ، مایکل اومانیا، میلاد کمندانی، مهرداد کفشگری، مهدی طارمی، بابک حاتمی، امید عالیشاه، سوشا مکانی، علیرضا نورمحمدی و محسن بنگر قراردادشان تمام شده و سرمربی کروات گفته که از این جمع، ماریچ، طارمی، عالیشاه و کمندانی را می‌خواهد.

از طرفی حسین ماهینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان و سیدعلی فاطمی که قرضی به ملوان و راه‌آهن رفته بودند، باید برگردند که از این جمع سه نفره برانکو به بازگشت ماهینی و کنعانی‌زادگان اصرار دارد اما گفته که فاطمی را نمی‌خواهد چون این بازیکن دیگر سهمیه زیر 23 سال نیست و باید یکی از سهمیه‌های بزرگسال پرسپولیس را برایش هزینه کنند. این در حالی است که علیرضا بیرانوند، ساسان انصاری، سیدجلال حسینی و احتمالا وحید امیری هم جزو بازیکنان بزرگسال به حساب می‌آیند و بعد از آنها پرسپولیس تنها دو جای خالی خواهد داشت که احتمالا این دو جای خالی را به یک مهاجم- کاوه رضایی- و یک مدافع- شجاع خلیل‌زاده- اختصاص خواهد داد.
پرسپولیس البته احسان علوان‌زاده را هم که گوش چپ است و جزو سهمیه زیر 23 سال، از نفت مسجدسلیمان جذب کرده و دنبال مهرداد محمدی هم هست. حال آنکه او هم مثل دیگر بازیکنان جذب شده از سوی برانکو انتخاب نشده‌اند و آقای سرمربی وقتی برگردد، با تیمی ناشناخته مواجه می‌شود که تازه‌واردهایش را یا نمی‌شناسد و یا نمی‌خواسته که آنها را در اختیار داشته باشد؛ درست مثل بازیکنانی که فصل پیش در اختیارش بودند و نامشان را در لیست مازاد نوشته بود اما باشگاه به میل خودش آنها را حفظ کرد.
نکته ویژه


امید عالیشاه، لوکا ماریچ، الکساندر لوبانوف، فرشاد احمدزاده، رامین رضائیان، محسن مسلمان، محمد انصاری، احمد نوراللهی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، حسین ماهینی، علیرضا بیرانوند و ساسان انصاری لیست نفرات بزرگسال پرسپولیس را تشکیل داده‌اند که البته از این جمع، قرارداد عالیشاه و ماریچ هنوز تمدید نشده است. علی علیپور، میلاد کمندانی، مرتضی قدیمی‌پور، امیرعباس آینه‌چی، محمد رحمتی، شهاب زاهدی و احسان علوان‌زاده هم بازیکنان زیر 23 سال پرسپولیس برای فصل آینده هستند. اگر سیدجلال حسینی و وحید امیری را هم پرسپولیسی به حساب بیاوریم، آن وقت لیست تیم برانکو با جذب 4 بازیکن بزرگسال و 2 بازیکن زیر 23 سال تکمیل و پرونده نقل و انتقالات پرسپولیس در این فصل بسته خواهد شد.
  ۹  
آی اسپورت
2016-06-09 16:17:27
نظر دهید

۹ نظر
شهروند
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۱۵
این اطلاعات خود برانکو به شما داده یا طاهری یه ذهن خلاق یه روزنامه نگار بی شوژه
مجتبی
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۱۸
چرا چرت مینویسی الکی حاشیه میسازی،پس اینا تو لیستش نبودن پس حتما از مریخ بازیکن میخاسته،ساسان انصاری که خودش تو مصاحبش گفته میخاستم
6.6.6.6.6.6
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۲
اى اسپورت
میشه دست از سر تیم ما بردارى و الکى برامون حاشیه درست نکنى برانکو خودش بهتر از شما میدونه چه خبر و کى رو جذب کنن کى رو جذب نکنه شما بى زحمت زر زیادى نزن
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۳
نویسنده ظاهرا زیاد در جریان اخبار نیست.برانکو در چند مصاحبه به صراحت گفته بیرانوند و انصاری با نظر مستقیم خودش جذب شدن اونوقت شما میگی تحمیلی هستن؟؟؟در پست هر دو نفر هم بازیکن لازم داشتیم و هر دو از بهترین ها هستن ضمن اینکه سید جلال هم ظاهرا بعداز عدم موفقیت در جذب خلیل زاده و پورعلی گنجی جذب شده
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۵۰
چرا اینقدر حاشیه درست میکنی؟
چی بهت میرسه با این همه حاشیه سازی؟
هیچ کدوم از خریدا تو ایست برانکو نبودن؟!!!
حالا باز میگفتی یکیشون، دوتاشون باز یه چیزی
ولی هیچ کدوم؟!!!!
اینقدر زرد نباشین
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۰۷
لنگی بسوز
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۳۵
اگه اینا رو نمیخواسته پس حتما علی عسکر و بیگ زاده و طالب لو رو میخواسته!!!!
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۰۸
اینارو از کجا درآوردی ؟ لااقل یه منبعی ذکرکنی بدنیست…
-
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۰۰
دس کردى کجا دراوردى
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر