فهرست
اتفاق ویژه در استقلال؛ بختیار 7 می‌پوشد/ هواداران مجیدی کوتاه می‌آیند؟
اتفاق ویژه در استقلال؛ بختیار 7 می‌پوشد/ هواداران مجیدی کوتاه می‌آیند؟

اتفاق ویژه در استقلال؛ بختیار 7 می‌پوشد/ هواداران مجیدی کوتاه می‌آیند؟

آی اسپورت- دعوا بر سر یک پیراهن بود. پیراهنی که قرار بود برای همیشه در استقلال بایگانی شود و کسی به سراغش نرود. آخرین بازیکنی که این پیراهن را به تن کرده بود بین هواداران استقلال محبوبیت خاصی دارد و هوادارانش دوست ندارند این پیراهن به تن کس دیگری برود به همین دلیل از وقتی گفته شد منصوریان برای این پیراهن نقشه کشیده و قصد دارد این پیراهن را به یکی از بازیکنان تازه وارد استقلال بدهد هواداران استقلال حساسیتشان شروع شد و در قبال این تصمیم واکنش نشان دادند.

 از اینجا بود که دعوا بالا گرفت و پیراهن شماره 7 شد معضل جدید باشگاه استقلال. در این میان فرهاد مجیدی که همیشه از طریق صفحه شخصی‌اش با هواداران صحبت می‌کند روز سه شنبه پستی گذاشت تا تکلیف پیراهن بایگانی شده را مشخص کند و با توجه به اینکه فرهاد در این پست اعلام کرد که هر کس می‌خواهد این پیراهن را بپوشد استقلالی‌ها نفس راحتی کشیدند و از بابت سپردن این پیراهن به بازیکن جدید مشکلی نخواهند داشت.

گفته می‌شود منصوریان قصد دارد پیراهن فرهاد را به بختیاری‌زاده بدهد. بختیار نخستین صید استقلال در فصل نقل و انتقالات بود و از همان زمان بحث سپردن پیراهن مجیدی به بختیار بر سر زبان‌ها افتاد و با توجه به اینکه مجیدی با گذاشتن یک پست خیال همه را راحت کرد حالا بختیار برای پوشیدن این پیراهن مشکلی نخواهد داشت. هافبک استقلال رسما از کاپیتان سابق این تیم مجوز پوشیدن شماره 7 را گرفت.

دلیل اینکه منصوریان تصمیم گرفته شماره 7 را به رحمانی بدهد علاقه این بازیکن به پیراهن فرهاد است. البته در گام اول بختیار با ابراز علاقه به شماره 7 به خاطر هجمه‌ای که از سوی هواداران علیه خود دید، پشیمان شد اما به نظر می‌رسد این بار با خیال راحت بعد از مجوزی که از فرهاد مجیدی گرفته، این پیراهن را بر تن کند. بختیار وقتی با واکنش مثبت فرهاد مواجه شد در پیامی از او تشکر کرد.

رحمانی در پیامی ابراز خوشحالی خود از مجوز مجیدی را اعلام کرد. بختیار در این پیام نوشت: «فرا رسیدن ماه میهمانی خدا مبارک، از لطف شما هواداران سپاسگزارم، به امید تکرار در ساختن استقلالی که هواداران راضی باشند و نتایج خوب بگیرد آمده‌ام و قبل از ماها بازیکنان و مربیان بزرگی این مهم را انجام داده‌اند که یکی از آنها آقای فرهاد مجیدی است که در قلب شما هواداران و من جای داشته و دارد و همانطور که قبلا گفتم پیراهن استقلال و شاد کردن دل هواداران میلیونی آن از همه چی مهم‌تره و بحث حاشیه‌ای خارج از این ممنوع و من تکذیب می‌کنم. شاد باشید.»
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-09 16:11:52
نظر دهید

۵ نظر
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۰۹
غلط میکنه سراغ هفت بره شش هشت نه این همه شماره
4444 برزو 999999999
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۹
حالا که سلطان اجازه داده 7 رو بپوشی خیلی باید بدرخشی تا هواداران رو نرنجونی و خود سلطان رو هم پشیمون نکنی از تصمیمش. ببینیم چیکار میکنی پسر.
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۷
فوتبال حرفه ای!!!!!!!شماره کذایی بر تن بازیکنی بوده که ضمن گلزنی های مهم،دوبار در وسط فصل،تیم را رها کرد و رفت و نتیجه آن دربی3بر2کذایی بود و از دست دادن قهرمانی.ثمره سالهای آخر او ثبت نتیجه تاریخی دربی و قرار دادن مرسی مقابل هواداران بود.فقط یک مشت احمق او را اسطوره میدانند!!!!!!یه کم فکر و تعقل و مراجعه به تاریخ بد نیست.اصلا در کشور ما کلمه اسطوره،کلمه مسخره است حالا برای هر باشگاهی که باشد.بد بخت هوادار احساساتی اسطوره ندیده،بدبخت اسطوره های کاغذی و پوشالی.
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۳۸
تو رو خدا عجب مسخره بازی شده سر پیراهن یه بازیکن خوب (نه بیشتر) مقصر هم بعضی هوادارای بی فکر استقلال هستن که از کاه کوه میسازن و بت تقلبی واسه باشگاه درست میکنن
-
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۸
بخیتار اقا فرهاد حالا یک تعارفی زد تو پررو نشو
ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر