فهرست
علت اصلی خروج بنگر از لیست برانکو؛ اعتصاب زیر سر او بود!
علت اصلی خروج بنگر از لیست برانکو؛ اعتصاب زیر سر او بود!

علت اصلی خروج بنگر از لیست برانکو؛ اعتصاب زیر سر او بود!

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ در شرایطی فهرست بازیکنان مد نظرش برای فصل آینده را به باشگاه پرسپولیس داده که در میان آنها نام محسن بنگر بازیکن باتجربه این تیم دیده نمی شود.

پرسپولیس هر چند تاکنون موضع رسمی خود در مورد این بازیکن را اعلام نکرده است اما به گفته یکی از مدیران این باشگاه، نظر برانکو در مورد محسن بنگر چندی پیش به وکیل و مدیر برنامه های وی اعلام شده و او تکلیفش را از مدتها پیش ‌می‌دانست.


«چرا برانکو نام این مدافع را در فهرست مد نظرش نیاورده؟» گفته می شود که این سرمربی کروات پس از بررسی های لازم به این نتیجه رسیده است که اعتصاب بازیکنان که اواخر فصل گذشته رخ داده بود زیر سر محسن بنگر بوده و او به همراه یک مدافع دیگر نقش اساسی در این اعتصاب داشته اند.


برانکو که به نتیجه قطعی در مورد تاثیرگذار بودن این بازیکن در اعتصاب سرخپوشان رسیده بود با این دلیل که کاپیتان نباید وارد چنین مسائلی می‌شد و خودش را کنار می کشید، قید بنگر را برای فصل آینده زده.


در مورد تیم آینده محسن بنگر گفته می شود وی احتمالا با مسئولان باشگاه تراکتورسازی وارد مذاکره خواهد شد. هر چند تبریزی ها دل خوشی از این بازیکن ندارند و هنوز خاطره درگیری در دیدار دو تیم را به خاطر دارند.
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-09 16:21:40
نظر دهید
۴ نظر
علی کچـــل
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۴
تبریزیها دل خوشی ندارن؟
اینقدر تراختوریا بد بختن که فقط لازمه یکی تمایل نشون بده بره تراکتور، با آغوش باز به استقبالش میرن...
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۰۳
تبریزیا به خون علی کریمی هم تشنه بودن ولی وقتی کریمی رفت تبریز واسش غش کردن
4444 برزو 999999999
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۷
این پیرمرد دیگه قسمتش نبود تو لنگ 6 نشون بده واسه همین از لنگ دیپورت شد. تعصب و غیرت هم یه چیز مسخره است این فقط 6 نشون میداد و خودشو قاطی کری های طرفداران میکرد. اینو بذارید کنار کاپیتان استقلال تفاوت از زمین تا اسمونه. حالا از اون نوروزی خدابیامرز نمیخوام حرفی بزنم.
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۲
کاپیتان مافیا استقلال کلاغ بی قواره چهل متری لایی خور چهارتایی رو میگی برزو چهارتایی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر