فهرست
بنگر سکوتش را شکست: حرفه‌ای هستم و اعتراضی به برانکو ندارم
بنگر سکوتش را شکست: حرفه‌ای هستم و اعتراضی به برانکو ندارم

بنگر سکوتش را شکست: حرفه‌ای هستم و اعتراضی به برانکو ندارم

آی اسپورت- محسن بنگر همان‌طور که انتظار می‌رفت از پرسپولیس جدا شد. مقصد بعدی او تراکتورسازی است. اگرچه همچنان حضور قطعی در این تیم را تکذیب می‌کند:«من الان شمال هستم و استراحت می‌کنم و هیچ قرادادی با تراکتورسازی نبسته‌ام البته باید بگویم صحبت‌های خیلی خوبی با مسئولان این تیم انجام دادم و منتظر آقای قلعه‌نویی هستم تا از سفر برگردد و سپس تصمیم نهایی‌ام را بگیرم؛ البته باید بگویم احتمال اینکه به تراکتورسازی بروم زیاد است.»
وی درباره مطلبی که در اینستاگرام منتشر شده و در آن عنوان کرده بود برخی بخاطر پول به پرسپولیس می‌آیند و به خاطر پول از این تیم می‌روند و عده‌ای معتقد بودند منظور بنگر سیدجلال حسینی بوده گفت:« چه کسی این حرف را زده است؟ سید جلال از دوستان بسیار خوبم است و مثل برادرم است به هیچ عنوان منظور من او نبود آن مطلبی که من در اینستاگرام نوشتم دو ساعت قبل از این بود که سید جلال قراردادش را با پرسپولیس امضا کند.سیدجلال بازیکن بزرگی است و می تواند به این تیم کمک کند. تجربه حضور در پرسپولیس را داشته و امیدوارم به این تیم کمک کند. امیدوارم طرفداران در فصل آینده خط دفاعی خوبی را با حضور این بازیکن ببینند.»
 وی در مورد جدایی اش از پرسپولیس هم  گفت: «نظر کادرفنی و باشگاه بوده که در فصل آینده نباشم. حرفه ای هستم و اعتراضی ندارم. این چند روز صحبتی نکردم که تیم به حاشیه نرود. با اینکه بازی نیست تا تیم به حاشیه نرود اما من به خاطر هواداران و آرامش باشگاه سکوت کردم با اینکه از یک هفته قبل می دانستم مرا نمی خواهند.»
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-09 17:14:46
نظر دهید

۳ نظر
علی کچـــل
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۴۸
سکوت ؟؟؟
4444 برزو 999999999
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۹
ببین کی صحبت از حرفه ای بودند میکنه! خخخ
-
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۴۴
حالا میشه فرقه امثاله قلعه نوعی و رسول خطیبی را بیشتر فهمید ...رسول بازیکنایی مثله سعید اقایی سامان نریمان و.بایرامی و....(که نه تنها به فوتباله تبریز بلکه امروز به فوتباله ملی هم کمکه شایانی خواهند کرد)رو در عینه فشارهای ناجوانمردانه ای که مدیرانه وقت (عباسی ....) بهش میاوردن تو تراکتور ,رو میکنه و نتیجه هم میگیره باهاشون ضمنه اینده سازی برای فوتبالمون وقلعه نوعی هم از پرسپولیس بنگر رو میاره و گند میزنه به شخصیت و شان وحال و اینده و ماهیته فوتبالمون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر