فهرست
قول پیروانی: بازیکنان را آماده به تیم‌هایشان تحویل می‌دهیم
قول پیروانی: بازیکنان را آماده به تیم‌هایشان تحویل می‌دهیم

قول پیروانی: بازیکنان را آماده به تیم‌هایشان تحویل می‌دهیم

آی اسپورت- افشین پیروانی در گفت‌وگو با رادیو جوان در خصوص اردوی تیم ملی ارمنستان، آخرین وضعیت تیم ملی و لباس‌های این تیم صحبت کرده است.

او در مورد درخواست تیم ملی برای استراحت بازیکنان که با اعتراضات شدیدی مواجه شده گفت:« با توجه به اینکه در حال حاضر بیشتر بازیکنان مشغول استراحت هستند، بازیکنان ملی‌پوش در دو بازی مقابل مقدونیه و قرقیزستان بازی کردند. به همین دلیل مصوبه‌ای دادیم که این ملی‌پوشان بتوانند استراحت کرده تا در اردوی تیم ملی در ارمنستان شرکت کنند.»

پیروانی در واکنش به این سوال که اردوی تیم ملی در حالی برگزار خواهد شد که بیشتر تیم‌ها درگیر تمرینات بدنسازی هستند، گفت: «همه به لحاظ فنی کارلوس کی‌روش را قبول دارند. شاید مربیان دغدغه‌هایی داشته باشند ولی همه بازیکنان در قالب تیم ملی انگیزه‌ دو برابر پیدا می‌کنند. من خودم فوتبالیست بودم و می‌دانم که خیلی از بازیکنان فصل بدنسازی را دوست ندارند اما در اروی تیم ملی با برنامه‌ریزی مدون و علمی جلو خواهیم رفت تا ملی‌پوشان خوب و سرحال تا 10 روز به آغاز لیگ به باشگاه‌های خود بپیوندند.»

مدیر تیم ملی فوتبال ایران در خصوص حضور حسین هدایتی در اردوی تیم ملی هم گفت: «هدایتی در گذشته برادری‌اش را ثابت کرده و در اردوهای قبلی هم حضور داشته است. حضور ایشان در تیم‌های ملی والیبال و دیگر رشته بوده و همه تیم‌های ملی را حمایت کرده‌اند. هدایتی شب بازی با قرقیزستان به اردوی تیم ملی آمد و قول‌های مساعدی داد. با صحبت‌های او و همکاری فدراسیون فوتبال خیلی از مشکلات تیم ملی هموار می‌شود. باید بدانیم که بحث تیم ملی برای یک شخص نیست و همه باید تعامل داشته باشند.»

از صحبت‌های پیروانی مشخص است که کادرفنی تیم ملی این‌بار هم از کیفیت لباس‌های اسپانسر جدید راضی نیستند: «برند فعلی تیم ملی تلاش می‌کند که به بهترین نحو محصولات را عرضه کند ولی آن توقع شکل نگرفته است. باید برند بهتری داشته باشیم چون در آستانه بازی با تیم‌های قطر، کره‌جنوبی، چین و ... قرار داریم. به ما قول‌هایی داده‌اند اما پیراهن فعلی استاندارد نیست.»کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-09 18:52:53
نظر دهید
۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۰۴
البسته؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر