فهرست
گزارش ویژه/ «بلوف»های منصوریانی
گزارش ویژه/ «بلوف»های منصوریانی

گزارش ویژه/ «بلوف»های منصوریانی

آی اسپورت - علیرضا منصوریان روی نیمکت استقلال نشسته و در اولین کنفرانس خبری اش حرفهای قشنگی زد که همه هواداران این تیم را به وجد آورد. یک سال قبل او به عنوان سرمربی نفت در گفتگویی بلند با خبرگزاری فارس ضمن نام بردن از چند بازیکن به عنوان ستاره های لیگ چنین گفت:«حرف‌ هایی که من زدم جنبه روحیه دادن به بازیکنان را ندارد بلکه حرف‌ های کارشناسی را در مورد آنها زدم. من عملکرد آنها را دیدم و دنبال شان رفتم». این سیاهه ای است از ستاره های وعده داده شده منصوریان و سرنوشت تیره و تارشان. می شد این فهرست را با حضور رضا علیاری، مجتبی حقدوست (که منصوریان درباره اش گفته بود می تواند ایمان مبعلی آینده فوتبال ایران باشد) و عباس بوعذار پر و پیمان تر هم کرد.
 
آرش رضاوند
منصوریان اعلام کرده بود او می تواند مجتبی جباری فوتبال ایران باشد. جناب «جباری» اما در تمام 1215 دقیقه حضورش در زمین فقط یک پاس گل (برابر سایپا) داد و فصل را بدون زدن حتی یک گل تمام کرد. رضاوند یک بار هم برابر ملوان، خطای پنالتی کرد.
 
علیرضا صبوری آزاد
علیرضا منصوریان درباره اش گفت:«مهدی صبوری بازیکن فصل پیش فولاد نوین را در این فصل رو می ‌کنیم و مطمئن باشید که او نوید ظهور یک محمد خلعتبری جدید به فوتبال ما می‌ دهد». نکته اول اینکه اسم این بازیکن مهدی نبود بلکه علیرضا بود. نکته بعدی اینکه تنها 10 دقیقه برابر ملوان بازی کرد. نکته آخر هم اینکه در نیم فصل نامش در لیست مازاد قرار گرفت.
 
عیسی آل کثیر
به عنوان آقای گل لیگ یک به نفت آمد و منصوریان درباره اش گفت:«عیسی آل کثیر قطعا سورپرایز لیگ است و همه را غافلگیر خواهد کرد». جناب سورپرایز تنها 402 دقیقه در طول فصل رنگ چمن را دید. نه گلی زد و نه پاس گلی داد و کارنامه اش فقط یک کارت زرد داشت.
 
مهدی مومنی
منصوریان به عنوان سرمربی استقلال نام او را در لیست مازاد قرار داد. مومنی فصل قبل در یک قدمی استقلال به نفت رفت و منصوریان درباره اش گفت:«او هم مثل آل کثیر؛ همه را غافلگیر خواهد کرد». مومنی به عنوان بهترین بازیکن فصل استقلال خوزستان در یک نیم فصل برای نفت، 555 دقیقه بازی کرد و فقط یک کارت زرد گرفت. نیم فصل بعدی را با پیراهن استقلال سپری کرد و فقط 204 دقیقه در میادین بود و اینجا هم فقط یک کارت زرد گرفت.
 
فرید محمدزاده
منصوریان درباره اش گفت:«فرید محمدزاده کاپیتان امیدهای نفت را به تیم بزرگسالان آوردیم چراکه بازیکن شایسته این تیم بود». محمدزاده حتی یک دقیقه هم در طول فصل بازی نکرد.
 
پیام صادقیان
منصوریان اعلام کرد او را به نفت برده تا دوباره در فوتبال ایران متولدش کند ولی نام صادقیان در نیم فصل وارد لیست مازاد و خودش عازم صبا شد. صادقیان 673 دقیقه یعنی نصف نیم فصل را درون زمین بود، 2 پاس گل داد، یک گل از روی نقطه پنالتی زد و 3 کارت زرد گرفت. قرار گرفتن نام او در لیست مازاد برخلاف نظر منصوریان استارت درگیری های سرمربی با مدیران نفت و بخصوص قنبرزاده بود.
 
ارشیا جباری
منصوریان درباره اش گفت:«ارشیا جباری شش ماه با ما تمرین کرد و او هم به لیست زیر 23 سال ما اضافه شد». او همان بازیکنی است که حسن روشن درباره اش گفته بود به دلیل ثروت پدرش وارد فوتبال شده. جباری حتی یک دقیقه هم برای نفت بازی نکرد و در نیم فصل وارد فهرست مازاد شد.
 
  ۲۱  
آی اسپورت
2016-06-09 18:37:22
نظر دهید

۲۱ نظر
علی کچـــل
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۶
کچـــله خوب نور لامپ تو سالن کنفرانس که زیاد باشه داغ میکنه یه چی میگه ...
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۵
هرکی گفته ستاره میشه بیچاره شده از فوتبال محو شده نه تنها ستاره نشده ازفوتبالیست شدنم پشیمون شده
4444 برزو 999999999
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۷
اقای نویسنده ی لنگی مطلب میدونم از علیمنصور خاطرات خیلی بدی دارید و همش تصویر جانی سینز تو ذهنتون تداعی میشه اما بهتره به قول اون بنده خدا اب رو همون جا بریزید که میسوزه. عاره داداچ
سرور لنگ
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۸
Non of your business peji longi
افشین
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۹
کاش از بازیکنانی که علیمنصور به فوتبال ایران معرفی کرده هم مینوشتید! یکیش همین وحید امیری که لنگی ها 6 ماهه دنبالش بودند! وریا و پورعلی گنجی و ارسلان مطهری و بیرانوند و ... و ...
hamid
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۷
خاک بر سر مملکتی که ادمای عقده ای مثل شما توش قلم کثیف میزنید
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۳
آقاافشین اینایی که شما اسم بردی زمان فرکی و گل محمدی تو نفت فرصت بازی پیداکردن و حاصل اعتماد اونا بود که فوتبالشون شناخته شد … برای گنده کردن کسی که رزومه ای نداره تاریخ رو تحریف نکنید
اسمان
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۴
اقای منصوریان هی میگی کارشناسی کردم نیم فصل حیاکن رهاکن.ایجا استقلاله.پشت کیروش پنهان نشو.
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۲
این برزو دوباره اومد.مگه نگفتم تو عدد پی رو نشون بده بچه جون
salar
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۶
یعنی نویسنده این متن بد عقده ای یه البته حق داره بد داغی به دلتون گذاشت
٤٤٤٤
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۷
از آن کچل به این کچل که چه
-
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۰۷
کچل چاخان خان
گتاب سیتی
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۲۵
منصوریان همون مربی بود که از باژیکن ۳کارته استفاده کرد خخ
علی
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۳
خداوکیلی خجالت بکشید...
از الان همتون شروع کردین جو استقلالو بهم زدن اونم با این چرت و پرتا!!!
چقد گرفتین انصافا که ذهن طرفدارا رو مشوش کنید؟!!!
شرم کنید از خدا بترسید...
majid
پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۳۱
بهترین پیش بینیکه کرد بعد از بازی با الاهلی گفت....یا ما (نفت) یا الاهلی ، یکی فینالیست میشه ، که الاهلی رفت فینال اسیا
مسعود
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۸
در پاسخ آقای افشین که گفتن امیری و وریا و بیرانوند رو منصوریات معرفی کرده باید بگم که شما انگار فصل قبل از منصوریان، یا فوتبال نمیدیدی یا تیم نفت و دنبال نمیکردی. این بازیکنا رو یحیی گل محمدی ستاره کرد. و منصوریان اومد رو دسترنج یحیی خیمه زد.
تنها تفاوت منصوریان و شاه پرویز،یک کلاه گیس
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۵
کچل باندباز،باز نوچه هاتو نمیخوای بفرستی در وزارت ورزش؟؟؟
-
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۰
خخخ میگن کلاه گیس بزاره خوب میشه
لنگ سوراخ کن
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۳
انگار دوستان لنگی از اینکه دوساله علی اقا داره سوراخشون میکنه با یه مشت بچه بدجور شاکی شدن که از الان دست به حاشیه بردن اون دوستان لنگی که میگن علی منصور حاصل دسترنج یحیی رو برده میشه بگن همین بازیکنای میلیاری الان که یه یه روز علی منصور تو تیم ملی امید استفاده میکرد هم حتما یحیی بهش معرفی کرده بود برین غاز بچرونید بابا برید
عقده
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۲
منم هرکسی جام رو از تیم محبوبم می گرفت بدتر از این متن براش می نوشتم تا یه ذره سوزشش کم بشه آخه پماد گرون شده
هادى فرهادى
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر