فهرست

گلایه طالب لو از استقلال: این بود دستمزد من؟

آی اسپورت - جدایی از استقلال برای وحید طالب لو اصلا اتفاق ساده ای نیست. دروازه بان خوش اخلاق و بدون حاشیه استقلال که پارسال ذخیره مهدی رحمتی بود، ذره ای به این موضوع فکر نمی کرد که علی منصوریان او را در فهرست مازاد قرار دهد و این اتفاق آنقدر برایش گران تمام شده که شدیدا از استقلالی ها گلایه کرده است.
وحید که با خبرورزشی صحبت کرده درباره این موضوع گفته: می‌گفتند برو، خودم می‌رفتم. نیازی به لیست مازاد نبود. شاید می‌خواستند با اعتبار من بازی کنند. روزی که سراغ آقایان رفتم تا برای مسافرت مرخصی بگیرم، گفتم اگر من را نمی‌خواهید به خودم بگویید. صادقانه گفتم یک سال دیگر از قراردادم مانده و دو تا پیشنهاد لیگ برتری دارم و اگر شما به من نیاز ندارید، بگویید قراردادم را فسخ کنم ولی گفتند حالا حالاها هستی و به جدایی فکر نکن. یک سال تمام در استقلال با دلیل و بی‌دلیل روی نیمکت نشستم و کلمه‌ای حرف نزدم. هر وقت گفتند بازی کن گفتم چشم، گفتند بنشین روی نیمکت، باز هم گفتم چشم... یعنی دستمزد من این بود که نامم برود داخل لیست مازاد؟!


کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-10 10:05:09
نظر دهید

۳ نظر
حرف دل...
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۴۰
بعنوان یک استقلالی معتقدم مکتب استقلال به حضور اسطوره هایی مثل طالبلو نیاز دارد نه کسانی مثل رحمتی بیشخصیت که معامله خود را حواله تماشاگران میدهند و یا حرمت استاد و مربی خود را نگاه نمیدارند.
رحمتی بیشخصیت
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۴۵
منصوریان باید به حسینی میدون بده و در کنارش از طالب لو استفاده کنه. از همه بیشتر رفتن رحمتی به نفع استقلاله.
نیلوفر
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۰
آخه رحمتی فکر میکنه استقلال ارث پدری اونه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر