فهرست
راجرز، سوارس و جرارد بهترین های ماه مارس لیگ برتر انگلستان
راجرز، سوارس و جرارد بهترین های ماه مارس لیگ برتر انگلستان

راجرز، سوارس و جرارد بهترین های ماه مارس لیگ برتر انگلستان

آی اسپورت - اتحادیه فوتبال انگلیس برندگان جواز بهترین های ماه مارس را اعلام کرد. بازیکنان لیورپول که در ماه گذشته توانستند از هر شش بازی خود شش پیروزی کسب کنند تمامی جوایز ممکن را کسب کرده اند.

راجرز سرمربی تیم لیورپول توانست جایزه ی بهترین مربی ماه را با کسب رکورد برد سد درصدی کسب کند. تیم او در صورت تکرار چنین رکوردی در پنج بازی آینده می تواند شانس اصلی قهرمانی لیگ برتر انگلیس باشد.

پس از او جرارد و سوارس مشترکا به عنوان بهترین بازیکنان این ماه انتخاب شدند. سوارس توانست در این 6 بازی شش گل به ثمر برساند. لیورپول در مدت دو سالی که سکان هدایتش در اختیار راجرز بوده رکورد های بسیاری کسب کرده است و شیوه ی جدیدی از فوتبال را به جهانیان نشان داده است. لیورپول در 33 بازی که در لیگ برتر انجام داده توانسته 90 گل به ثمر برساند و این عدد از هرتیم دیگری در رقابت های لیگ برتر بیشتر است.

عملکرد عالی بازیکنان لیورپول در این فصل باعث شده بسیاری از کارشناسان این تیم را مدعی اصلی قهرمانی در رقابت های لیگ برتر انگلیس بدانند. البته برندن راجرز بارها اعلام کرده است که تیمش را مدعی اصلی قهرمانی نمی داند و فقط می خواهد تیمش در رقابت های سال آینده ی لیگ قهرمانان حضور داشته باشد.

     
آی اسپورت
2014-04-11 17:27:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر