فهرست
بمب های بعدی استقلال؛ کاوه و چند ماه دیگر سروش!
بمب های بعدی استقلال؛ کاوه و چند ماه دیگر سروش!

بمب های بعدی استقلال؛ کاوه و چند ماه دیگر سروش!

آی اسپورت- وحید امیری تقریبا در یک قدمی پرسپولیس قرار گرفته تا قرمزها بعد از بیرانوند و سید جلال ، سومین خرید کلیدی شان را انجام بدهند. البته آنها تقریبا با شجاع خلیل زاده هم به توافق رسیده اند و اساسا ساختار دفاعی شان را تغییر داده اند. حالا انها برای خط حمله دنبال کاوه رضایی هستند. کاوه که پیشنهادی از قطر دارد اما فعلا خودش را از دسترس دور قرار داده. نمی خواهد دیده شود . او مهمترین فرد لیست نقل و انتقالات تیم هاست. او هم از استقلال پیشنهاد دارد و هم پرسپولیس البته یحیی گل محمدی مربی سابقش به او توصیه کرده بود به پرسپولیس برود و با برانکو کار کند. با این وجود خریدهای جدید دو تیم، سبب می شود تا شاید احتمال استقلالی شدن کاوه بیشتر شود. 
اینکه این فصل لرستانی ها پرسپولیس را انتخاب کرده اند و انتخاب کردها استقلال بوده، با استقلالی شدن کاوه تکمیل می شود. بعد از او اما ستاره لیگ می شود سروش رفیعی. بازیکنی که فعلا مشکل خدمت دارد و هنوز معلوم نیست کارت پایان خدمتش را سازمان نظام وظیفه چه روزی صادر می‌کند. اینکه آیا او می تواند در نقل و انتقالات تابستانی، حضوری پررنگ داشته باشد یا نه. ولی سر او دعوایی بزرگ به پا خواهد شد.
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-10 12:25:55
نظر دهید
۵ نظر
-
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۵
بشین میان اسکل نکن استقلالیها رو سعدوای گفته مگر از رو جنازه فولاد رد بشن بتونن سروش روببرن
deriick rose
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۱
لازمه که نظرتون رو جلب کنم به تبریک اینستاگرامی که سروش به ساسان انصاری گفت و نوشت براش که ایشالا میای تیم ملی از پرسپولیس و اونم بهش گفت که ایشالا دادشم نیم فصل میای پیش خودم ..... حالا متوجه شدین قلباشون کجاست..؟؟؟
-
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۵
سروش و کیسه؟؟!!شوخیشم زشته.حالا یه شادی بعد از گل نکرده پاس گل که نداده بهشون
-
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۲
تیتر خبر با محتوای خبر هیچ ربطی بهم نداره.
من آی اسپورت رو دوس داشتم بخاطر تحلیلای عالی و منطقیش. ولی یه مدته پرشده از استنباطهای بی پایه و خبرای زرد بدون پشتوانه که اکثرشون فقط به فکر نویسندش میرسه و بس.
رحمتی نماد بازیکن سالاری
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۶
فقط بازیکنایی جذب میشن یا بازی میکنن که توی لیست عالیجناب رحمتی (کاپیتان و صاحب و همه کاره باشگاه) باشند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر