فهرست
آنچلوتی :  قرعه خوبی بود / امیدوارم رونالدو به بازی با بایرن برسد
آنچلوتی : قرعه خوبی بود / امیدوارم رونالدو به بازی با بایرن برسد

آنچلوتی : قرعه خوبی بود / امیدوارم رونالدو به بازی با بایرن برسد

آی اسپورت - رئال مادرید - بایرن مونیخ ! یک نیمه نهایی تکراری دیگر بین دو غول اروپا. کارلو آنچلوتی لحظاتی پس از این قرعه کشی پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد :

« بنظر من قرعه خوبی بود ؛ هرچند با تیمی دشوار روبرو هستیم. می خواهیم کار خودمان را به نحو احسن انجام دهیم. به حمایت هواداران و تلاش جمعی نیازمندیم. میل و انگیزه زیادی داریم چرا که می خواهیم پس از سالها به فینال برویم. می دانیم که همه دنیا منتظر این بازی هستند. در حال حاضر به بازی فردا مقابل آلمریا فکر می کنم ، چرا که برای قهرمانی لالیگا باید این تیم را شکست دهیم »

وی ادامه داد : 

« بایرن چه از لحاظ فردی و چه گروهی تیم بسیار خوبی است.آنها مربی خوبی نیز دارند و گواردیولا یکی از بهترین مربیان حال حاضر دنیاست . نیمه نهایی فوق العاده ای خواهد بود . برای من مهم نبود که بازی رفت میزبان باشیم یا خیر. اعتقاد دارم این مساله کلید رفتن به فینال نبود »

وی سپس خاطر نشان کرد :

« فردا رونالدو بازی نخواهد کرد. او مقابل دورتموند مصدوم شد و سپس ، تمرین به تمرین ، درد آن مصدومیت را حس می کرد. فکر می کنم که در فینال کوپا دل ری ، او را در اختیار داشته باشیم. باید به روزهای آینده امیدوار باشیم . با او صحبت کردم ؛ اصلا از این اوضاع راضی نیست. بطور حتم اگر آماده نباشد، ریسک نمی کنم و به او بازی نمی دهم »     
آی اسپورت
2014-04-11 17:36:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر