فهرست
گزینه عجیب پرسپولیس برای جانشینی طارمی: آقای همیشه مصدوم!
گزینه عجیب پرسپولیس برای جانشینی طارمی: آقای همیشه مصدوم!

گزینه عجیب پرسپولیس برای جانشینی طارمی: آقای همیشه مصدوم!

آی اسپورت - خرید احتمالی وحید امیری و مهرداد محمدی بعد از جلال حسینی، می‌تواند پرسپولیس را دوباره به برنده نقل و انتقالات تبدیل کند. با این وجود، تیم برانکو هنوز یک مشکل بزرگ دارد. بهترین خط حمله لیگ برتر، آقای گل فصل پیش را از دست داده و هنوز نتوانسته گزینه مناسبی برای پر کردن جای خالی او پیدا کند. کاوه رضایی با پرسپولیس به توافق نرسید، مسعود حسن‌زاده نتوانسته رضایتنامه بگیرد و محمد ابراهیمی هم می‌خواهد به تیم محبوبش تراکتورسازی برگردد. به همین دلیل، مدیران باشگاه دست روی یک گزینه عجیب گذاشته‌اند و می‌خواهند برانکو را برای جذب او راضی کنند. بازیکنی که برای فصل بعد سرنوشت نامعلومی دارد و جذب او کار سختی برای سرخپوشان نخواهد بود.

حدود 5 سال قبل، آرش افشین پدیده لیگ شد و در یک فصل 11 گل برای فولاد زد. در آن زمان به نظر می‌رسید ستاره‌ای جدید در فوتبال ایران متولد شده اما در سال‌های بعد اوضاع برای افشین خوب جلو نرفت. در 5 فصل اخیر، هیچوقت تعداد گل‌های او به بیشتر از 4 نرسیده است. در همین فصل گذشته 5 بازیکن پرسپولیس یعنی طارمی، بن‌سون، عالیشاه، علیپور و رضاییان بیش از این گل زدند. بدتر اینکه افشین در 2 فصل اخیر لیگ برتر، فقط 7 بازی در ترکیب اصلی تیم‌هایش به میدان رفته و بقیه بازی‌ها بخاطر محرومیت یا مصدومیت، نتوانسته برای فولاد یا ملوان بازی کند.

خرید بازیکنی که در دو سال، فقط 7 بار در ترکیب یازده نفره بوده و سابقه مصدومیت‌های شدید دارد، تکرار اشتباهی شبیه خرید رضا نوروزی توسط دایی خواهد بود. دایی بدون توجه به سابقه نوروزی، او را به پرسپولیس برد و نوروزی هم بعد از 4 بازی، دست پرسپولیس را تا آخر فصل خالی گذاشت. حالا نوبت مدیران فعلی پرسپولیس رسیده که شکست در خرید حسن‌زاده و ابراهیمی گزینه‌های اصلی را برانکو را با خرید یک نام بزرگ و گرانقیمت اما ناکارآمد پر کنند. بازیکنی که آخرین بار، آبان سال قبل رنگ زمین چمن را دیده است!کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-10 16:17:53
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۵۱
باز چرت نوشت!! چی زدی حاجی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر