فهرست
حسینی سهمیه نیست ولی بزرگسال هست
حسینی سهمیه نیست ولی بزرگسال هست

حسینی سهمیه نیست ولی بزرگسال هست

آی اسپورت- حسین حسینی بعد از سپری کردن دوران خدمت سربازی با پیراهن ملوان به استقلال برگشت. دروازه بانی که حالا با قرار گرفتن نام وحید طالب لو در لیست فروش، بایستی به عنوان ذخیره مهدی رحمتی درست مثل لیگ های دوازدهم و سیزدهم همچنان روی نیمکت بنشیند.
درباره حضور حسینی در استقلال دو نکته وجود دارد؛ اول اینکه این بازیکن با وجود بازی کردن برای ملوان جزو سهمیه های لیگ برتری استقلال محسوب نمی شود چون با این تیم قرارداد داشته و برای گذراندن سربازی به تیم دیگری رفته است. قصه او درست مثل شجاع خلیل زاده، علی حمودی و سینا عشوری است که سهمیه های لیگ برتری سپاهان و ذوب آهن را نمی سوزانند. اما حسینی بازیکن بزرگسال استقلال محسوب می شود و یکی از 18 سهمیه این تیم را پر می کند. فصل قبل بازیکنان متولد 11 دی 1371 به بعد حق حضور در لیست زیر 23 سال را داشتند که امسال این قانون شامل بازیکنان متولد 11 دی 1372 به بعد می شود. حسینی اما چون متولد 9 تیر 1371 است بازیکن بزرگسال محسوب می شود.
حسینی در تمامی سالهای حضورش در استقلال فقط 2 بازی رسمی برای این تیم انجام داده و جالب اینکه هیچکدام هم در لیگ برتر نبوده؛ او یک بار برابر کاسپین قزوین در جام حذفی و یک بار هم برابر الریان قطر در لیگ قهرمانان بازی کرده و دروازه اش در این دو بازی، یک بار در آسیا باز شده است. به دلیل محرومیت رحمتی در دو بازی ابتدایی فصل، طلسم بازی نکردن حسینی در لیگ برتر درون دروازه استقلال این فصل شکسته می شود.
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-10 19:28:50
نظر دهید

۱ نظر
آبی دل
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۵۸
منصوریان باید به حسینی میدون بده و در کنارش از طالب لو استفاده کنه. رفتن رحمتی از همه بیشتر به نفع استقلاله. ما بازیکن بیشخصیت نمیخوایم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر