فهرست
نکونام تهدید کرد: به زودی حرف‌هایم را می‌گویم
نکونام تهدید کرد: به زودی حرف‌هایم را می‌گویم

نکونام تهدید کرد: به زودی حرف‌هایم را می‌گویم

آی اسپورت- لیست مازاد استقلال واکنش بسیاری از استقلالی‌های سابق را به دنبال داشته است. از آنجایی که در این لیست نام چند بازیکن قدیمی استقلال دیده می‌شود خیلی‌ها اعتقاد داشتند که شان این بازیکنان باید حفظ می‌شد. مثل همیشه هم حرف و حدیث‌ها در مورد رد پای یک بازیکن در اعلام این لیست شنیده می‌شود. نکونام یکی از بازیکنانی است که گویا قصد افشاگری دارد! او در این مورد گفت:«یک دفعه می گوییم بازیکنی را نمی خواهیم و شخصیتش را از بین می بریم.»
او در مورد جدایی آرش برهانی، هم‌تیمی سابقش در استقلال و پاس گفت:«دوست ندارم الان در این باره حرف بزنم.وقتی برهانی صحبت کرد قطعا بعد از آن من حرف می زنم.در فوتبال ما از این اتفاقات رخ می دهد.یک دفعه می‌گوییم بازیکنی را نمی خواهیم و شخصیتش را از بین می بریم.اطمینان داشته باشید در روزهای آینده رک و واضح در این باره صحبت می کنم.»
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-10 19:43:40
نظر دهید

۵ نظر
-
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۲
خوبه به هر حال نکونام هم باید خودشون رو بچسبونن به یه تیمی برای دوران بعد از بازیکنی خوبه. ایشونم شدن یه اپزوسیون استقلالی
Mojtaba
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۹
ایت الله رحمتی بوده
-
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۲۹
برو بابا ازگل
توهم و خودبزرگ بینی از سر و روشون میباره. حالا دهنشو وا کنه جز چهارتا جمله چرند و بی مفهوم و خاله زنکی چیز دیگه ای بیرون نمیاد
-
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۲
آرش باید سه سال قبل به علت بی اعتمادی و سو استفاده از شخصیتش میرفت.
فرهاد
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۵۶
مکتب استقلال به حضور اسطوره هایی مانند طالبلو نیاز دارد نه کسانی مثل رحمتی بیشخصیت که حتی حرمت استاد و مربی چندین ساله خود را نگاه نمیدارند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر