فهرست
منصوریان در برنامه ویژه یورو: معذرت می‌خواهم، هیجان‌زده شدم!
منصوریان در برنامه ویژه یورو: معذرت می‌خواهم، هیجان‌زده شدم!

منصوریان در برنامه ویژه یورو: معذرت می‌خواهم، هیجان‌زده شدم!

آی‌اسپورت- علیرضا منصوریان کارشناس فنی بازی تیم‌های فرانسه و رومانی بود. او حرف‌هایش را با آنالیز رومانی آغاز کرد. منصوریان در این باره گفت:«رومانی تیمی است که در مرحله مقدماتی فقط دو گل خورده  اما در گروه خیلی قوی نبودند. رومانی تیم دفاعی خوبی است و در ضد حمله هم خطرناکند.من آنجل یوردانسکو را از نزدیک می‌شناسم . با او زیاد نشستم.او وقتی من در یونان زندگی می‌کردم ، در این کشور برای تعطیلات می‌آمد و زیاد همدیگر را دیده بودیم. می‌نشستیم و قهوه می‌خوردیم. یوردانسکو ،ارتشی است. خیلی نظم در کارش دارد. او قبلا هم مربی رومانی بوده . فکر می‌کنم 8 سال بیکار بوده و دوباره برش گرداندند و می‌بینید که دوباره برگشته و تیم خوبی دارد. تیم دفاعی خوبی دارند. فرانسه اگر امشب بخواهد رومانی را دست کم بگیرد ، کار خیلی دشواری دارد. قطع به یقین یوردانسکو تیمی مثل یونان 2004 است. یوردانسکو به نظرم اگر تیمش نترسد از این بازی امتیاز می‌گیرد. استاتیو ، شماره 10 رومانی تو بازی با اسپانیا در یک صحنه 6 نفر را دریبل کرد. این یعنی بازیکن بزرگی است.»

او درباره پوگبا هم گفت:«من فکر می کنم پوگبا را اگر با زیدان مقایسه کنند ، جوانمردانه نیست. این دو متفاوت از هم هستند.می‌خواهند او را ستاره تیمش کنند ولی خیلی از زیدان و پلاتینی فاصله دارد.»

منصوریان تیم‌های حساس این جام را فرانسه، انگلیس و آلمان دانست. او البته از بلژیک هم به عنوان یک پدیده اسم برد. حرف‌های منصوریان سبب شد تا جاودانی به او بگوید چرا اسپانیا را نگفتی و منصوریان با خنده گفت:«معذرت می‌خواهم، هیجان زده شدم! لیگ این کشور اثرگذار شده ولی خب من تیم‌های بهتر را گفتم.»
 
منبع: خبرآنلاین
کدخبر:9412
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-10 23:18:08
نظر دهید

۴ نظر
666444
جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۲۷
کافی میخوردن نه قهوه خخخخخ....ترکیبم نمیگه میگه لاین آپ خخخخ،خیلی خوبه
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۰۶
چاخان خان جو گیر شده
اینو کی دعوت کرده
میخواد اب حوض بکشه یه باره با حلقه ای میومدی نفله
-
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۱۴
ضایع شد.رومانی هجومی بازی کرد
majid
شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۰۵
مربی باید چقدر با دانش باشه که اول مسابقه نتیجه رو درست پیش بینی کنه....ایول داش علی...تا اخر باهاتیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر